Lista ocen Ford Escort VII Hatchback (329) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 584 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Andrzej
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Pojazd kupiony w Niemczech w2006.Przebieg w kraju ok.10 000.Posiada całkowitą sprawność która tyczy się bezpieczństwa w ruchu.Nie poniosłem do tej pory nawet 1PLN wydatku.Pożeracz benzyny jednak niezawodny. Wymaga pilnie kompleksowej diagnostyki komputerowej co nie jest sprawą prostą z uwagi na brak odpowiedniego oprogramowania - szczere wyznanie mechaników. Escort wyprodukowany w GB. Gdyby mniej palił byłby wspaniałym pojazdem codziennego...
~PIOTR
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Wersja mojego forda escorta to wersja Ghia nie widziałem tak wyposażonego escorta: el.szyby 4x,el.lusterka,el.szyberdach,el.fotel kierowcy,klima,immobilaizer,centralny zamek,wspomaganie, podgrzewana przednia szyba,podgrzewane fotele, 2xpodłokietnik,ABS. Niekupił bym auta z takim wyposażeniem napewno za takie pieniądze. Kłamał bym mówiąc złe słowa na mojego escorta choć zamieżam go zmienić na coś nowszego i chyba wybiore Focusa!
~Adam
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Nie jest to samochód idealny, ale swój egzemplarz kupiłem za 3.5 tys (99r), jeżdżę nim już prawię rok i nic się z nim nie dzieje. Zawsze odpala, zawsze dowozi do celu, w środku dużo miejsca i cicho, zawieszenie nieco miękkie ale dzięki temu na polskich drogach nie wypadają zęby. Największa wada spalanie, brak korozji (pierwsze ognisko przy wycieraczce tylnej), wystarczy sprowadzić np z Niemiec.
~Vega
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Wydaje się, że stosunek cena/jakość wypada pociesznie, jeżeli właściciel dba o swoje afto, jest ono zdecydowanie warte swojej ceny. Nie jest nadmiernie awaryjne i nie ma z nim większych problemów, a przynajmniej ja nie mam. Poza tym ładnie się starzeje wnetrze, welur długo trzyma kondycję, jasna podsufitka pasuje do ciemnej deski, a fotele nie dostają luzów i nie przeicerają się. Polecam zadbanego.
~Długoletni posiadacz forda escorta.
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Jakość wykończenia wnętrza - plastiki, materiały tapicerskie, obicie bagażnika znakomite. Volkswagen golf IV Seat Leon, ze swoimi wiecznie łuszczącymi się plastikami, mogłyby się uczyć od forda escorta. Cena nowego auta niezbyt wygórowana ale BLACHA to porażka :( bez konserwacji i zaprawek auto rdza zje, chociaż elementy nośne nie są tak bardzo atakowane przez rudą.
~MALIN73
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
ZA TĄ CENĘ NAPRAWDĘ B.PRZYZWOITE AUTO.VW WYPADAŁ WTEDY ŚRDNIO O 3 LATA STARSZY MODEL.BIORĄC POD UWAGĘ TO CO OPISAŁEM POWYŻEJ POLECAM INNYM PRZYSZŁYM UŻYTKOWNIKOM.NAPEWNO MA DUŻE ZNACZENIE TO OD KOGO SIĘ KUPUJE AUTO,JAK BYŁO EKSPLATOWANE ITP.ALE NA TO NIE MA SIĘ NIESTETY WPŁYWU.POZOSTAJE ŻYCZYC ODROBINĘ SZCZĘŚCIA.
~Grochu
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Polecam to autko ale w takim wyposarzeniu jaki mam ja: opcja GHIA, wszystkie mozliwe dodatki!! 2xPP, ABS, el. szyby,lusterka,swiatle,siedzenie,c.zamek+pilot, podgrzewana prz. szyba, welur, wspomaganie, skorzana kierownica, wykonczenia drewniane, klima, halogeny, spoiler+3stop, alusy 15 cali (oryginalne Fordowskie). POLECCAM@@@
~krasek82
Hatchback 1.8 TD 90KM 66kW
Tu już mi się niechce rozpisywać, kupiłem ten samochód w 2009 roku za 9100zł chociaż można było na allegro dostać niby taki sam za średnio 6-7 tys zł tylko że nie zawsze tanie oznacza drogie może niektórzy sądzą że przepłaciłem ale jestem ciekaw ile oni zainwestowali w swoje samochody przez taki okres...
~Bartosz.
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
NO wlasnie. Za te pieniążki - mozna spokojnie byc mile rozczarowanym. Auto oferuje naprawde przyzwoity komfort wnętrza, pracy silnika , niezawodności. Czasami kosztuje to powiedzmy sobie ... litr paliwa więcej niż konkurenci - ale i tak myslę że warto. Ja jestem zadowolony. Wart kupna. Krótko mówiąc.
Dziennik kosztów dla Ford Escort VII Hatchback
6,4
9,4
10,9
~rusiul11
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Posiadam auto wersji - Bolero niemcy (zakupione w grudniu 97, świerzutko z taśmy produkcyjnej), mam mały problem - w naszych cennikach nie figuruje Bolero z roku "97" a dopiero "98", z częściami bywa podobnie. Nasi nie zauważyli, że Bolerko ruszyło już w 97 roku za naszą zachodnią granicą.
Ford Escort VII Hatchback