Lista ocen Ford Escort VII Hatchback (399) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 514 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Posiadacz od nowości!
Hatchback 1.8 TD 70KM 51kW
Skrzyna czasami jakby była od dużego fiata!Nie zawsze sprawia wrażenie poprawnego działania!Potrafi płatać figle!A i jeszze wydaje dziwne dźwięki.
~jerzorek@poczta.onet.pl
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
wysiadł synchronizator 2-ki, zgrzyta przy włączaniu na wyższych obrotach, ale skrzynia zestopniowana dobrze nie trzeba zbytnio "wajchować"
~krasek82
Hatchback 1.8 TD 90KM 66kW
skrzynia bez niczego szczególnego, żadnej awarii a do tego biegi wchodzą gładko i bez problemów, nic dodać nic ująć
~frugo84
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Bardzo dobrze rozłożone przełożenia choć piątka powinna być dłuższa, dość wysokie obroty na tym biegu przez co powstaje spory hałas.
~Sebastian
Hatchback 1.8 TD 70KM 51kW
Nie mam zastrzeżeń, mtx75 chyba nie jest jakoś specjalnie awaryjna, zmienia biegi, nie ma z nią problemów - to najważniejsze.
~mistrz
Hatchback 1.8 TD 90KM 66kW
u mnie trojka ledwo co wchodzi mechanik powiedzial ze to wina synchronizatora i lepiej wymienic cala skrzynie niz naprawic
~dkr
Hatchback 1.8 TD 90KM 66kW
Skrzynia jest w porządku. Nie jest idealna, ale działa bez zgrzytów. Jeden z mocniejszych punktów tego samochodu.
~dobra dusza
Hatchback 1.8 TD 90KM 66kW
Trzeba się przyzwyczaić krótkie przelżenie lecz nie zawsze wskoczy dobrze bieg mi się zdarza tak powiedzmy raz na 2 miesiące
~SKR
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Przyjemnie chodzi i prawie idealnie. Czasem mam problem z wrzuceniem jedynki lub wstecznego, ale bardzo rzadko.
Dziennik kosztów dla Ford Escort VII Hatchback
6,4
9,4
10,9
~Lukasz
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Wszystkie biegi do przodu wchodzą rewelacyjnie ale duży minus za wsteczny , trzeba go trzymać żeby nie wyskoczył ( typowe )
Ford Escort VII Hatchback