Oceny Ford Escort VII Hatchback 1.4 i 75KM 55kW 1995-2000

Ford Escort VII Hatchback 1.4 i 75KM 55kW 1995-2000 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Ford Escort VII Hatchback 1.4 i 75KM 55kW 1995-2000

~Piotr
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Auto miałem 4 lata i rozstawałem się z bólem. Świetne auto, woziło mnie po Europie, potrafiło zrobić 4000 km w jeden weekend bez problemu. Jedyne minusy to rdza, łożyska szybko się zużywają, łatwo się silnik przegrzewa w korku i ma problemy z jazdą pod góre. Poza tym świetne auto, tanie w utrzymaniu. Przez 4 lata wymieniałem tylko części eksploatacyjne i nie włożyłem w niego nawet 1000 zł. Silnik odpalał od razu nawet jak kiedyś stał 3...
~Matheo
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Opel przy właściwościach jezdnych Forda to wóz drabiniasty :) Mam te autko już trochę czasu i powiem szczerze, że bardzo je lubię...jakoś nie potrafię się rozstać z nim... Włożyłem kasę w konserwację w zaufanym zakładzie...auto ma 12 lat w tym roku i za uwarzyłem tylko małe punkty rdzy, których szybko się pozbyłem :) Podwozie sprawdzam regularnie co parę miesięcy. Mechanik mówi, że jak nówka :) Nasłuchałem się o Fordach wielu rzeczy...a na...
3,5
~sleem79
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Kupiłem to auto za paczkę groszków, gdy miało 15 lat. Przejechałem nim przez dwa lata 50000 km, niemal bezawaryjnie. Jak się posypał, to raz a dobrze, ale za takie pieniądze jakie kosztował to nie mam prawa narzekać.
~kvazi
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
ogolnie atuto bardoz dobre wygodne, tanie w utrzymaniu i proste w konstrukcji ma pare niedociagniec ktore mi nie przeszkadzaja, co do spalania to jeden wielki minus ale przy zalozonym lpg jest znosnie, moim nastepnym autem tez bedzie Escort mk7 tylko ze juz 1,8 115KM
3,8
~kamil-bw
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
blacharka do bani gnijonce łonczenia blach pod nogami pasarzera jak i kierowcy oraz złe razwiązanie uszczelnień drzwi /wiecznie masa brudu na progach,nadprorzach, wczasie wsiadania karzdy wsiadający bezwiednie upaćka sobie płaszcz lub kurtke no i normalna żecz jak w samochodach tej generacji niezalerznie od marki rdzewiejonce tylne nadkola i nadprorza
~wiledi
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Jeśli się zadba o autko naprawdę potrafi się odwdzięczyć. Problemy z rdzą są znikome, jeśli się zadba o karoserię. Typowe nadkola, progi i podłużnice powinny być dobrze zabezpieczone to nie będą się szybko psuć. Pozostałe części wnętrza wykonane są z dobrych materiałów, nie niszczą się nawet po 13 latach użytkowania auta, nie blakną, nie piszczą itd. Ogólnie bardzo chwalę sobie tego mojego Fordzika
~Kacper1985
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Mimo, że utrzymanie i części kosztowały mnie troche wymieniałem tylko rzeczy, które tego wymagały. Zawieszenie, tarcze, łożyska, bębny, sprzęgło pozostałe elementy praktycznie działały i nie miałem żadnych problemów. Polecam Escorta dla osób mających mniej funduszy szukających taniego samochodu. Długo nie da się jęździć bo prędzej czy później zje go rdza :)
3,8
~Lechu
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Uważam że Escort Cabrio to dobry wybór. Podoba mi się jego stylistyka, jest całkiem wygodny nawet na dalszych trasach. Ma trochę wad, ale generalnie go bardzo polubiłem. Przestronny, pewny, ciągle jeszcze ładnie wygląda - ma naprawdę sporo zalet. Poza tym blachy (odpukać) nie sypią mi się wcale, elektryka na razie działa sprawnie, dodatkowego wyposażenia jest w kit -uważam że to był dobry zakup.
~MALIN73
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
TU NATOMIAST JEDYNY MAŁY MINUS-SPALANIE!!!ZDECYDOWANIE ZA DUŻE DO OWEJ POJ.POCZĄTKOWO SZUKAŁEM PRZYCZYN USTERKI,REGULOWAŁEM KOMUTER W AUCIE...BEZ SKUTKU.WTEDY NIE ZNAŁEM JESZCZE OWEJ STRONY WWW Z KOMENTERZAMI UŻYTKOWNIKÓW.MOŻE TO I ŻLE,A MOŻE I NIE ,BO WTEDY BYM NIE KUPIŁ TEGO MODELU CHOĆ JESTEM OBECNIE Z NIEGO ZADOWOLONY.DUŻE SPALANIE REKOMPENSUJE TANIMI CZĘŚCIAMI,NIEZAWODNOŚCIĄ I KULTURĄ DOBREGO PROWADZENIA-SIĘ..
~szczecinek
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
jedynym mankamentem jest duze ,bardzo duzy apetyt na paliwo misto krutkie dystansy 9l lato /12,5l zima trasa 6/ do 7 litrow na 100 km ************************** wysoka bezawaryjna praca przyjemna jazda (miekie zawieszenie, cicha praca) stosunkowo małe przyspieszenie jak na zuzycie paliwa samochod dla spokojnych kierowców,
Ford Escort VII Hatchback