Oceny Ford Escort VII Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW 1995-2000

Najnowsze oceny Ford Escort VII Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW 1995-2000

4,1
~Ramirez87
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
Escort był moim pierwszym autem i muszę powiedzieć, że w moim przypadku to był dobry wybór. Udało mi się znaleźć dobry egzemplarz sprowadzony z Danii. Miał ciekawe wyposażenie, jak na model, w którym wyposażenia praktycznie brak. Elektryczne szyby, 2 x airbag, białe zegary, samowyłączające się światła, ładne alufelgi, spoilerek itp. Jedynym mankamentem okazała się rdza, wychodząca wszędzie (na dachu, na drzwiach, na klapie, na słupkach, na...
~wysiu@go2.pl
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
Jestem całkiem zadowolony, auto pozwala na naprawde duzo na drodze. W Polsce niewielu mnie wyprzedza, to ja wyprzedzam;) 9 z kawałkiem sek do setki, całkiem przyjemnie. Mozna sie poscigać, ale mozna tez calkiem wygodnie spokojnie podrozowac. Ta wersja jest dosc wypasiona - 1,8 16V, ABS, wspomaganie, centralny zamek, 2 poduszki pow.. Jedyne czego brakuje, to klima - w lecie daje sie to we znaki.. Jestem zadowolony, bo mam pewnosc, ze gdy...
3,2
~slawk
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
a ja sobie chwale moje autko, sprowadzilem z niemiec wiec nie jest polskim wytworem(to podobno znaczaca roznica), silnik 1,8 sprawuje sie rewelacyjnie, troche minus za spalanie ale zalozylem gaz i jezdze 20zl/100km, rewelacja, wygodny, sporo miejsca, dobrze trzyma sie drogi, nie mialem wiekszyhc awarii (raz wyciek z pompy wodnej ale tylko uszczelka), minus za zamki - trudnosci z otwieraniem, za taka cene samochod wart uwagi
3,5
~Adrian1444
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
Troche trzeszczy w srodku i zawieszenie oryginalne niezbyt trzyma sie drogi ale da sie przeżyc
3,8
~Gienek
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
Po zrobieniu blacharki dobre auto do podróżowania po mieście i w niedługie trasy. Zadbany polecam jako 1. auto.
~pablo0003
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
tanie auto, dobre wyposażenie, w miare niskie koszty eksploatacji z lpg
~piasek2006
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
Silniczek bajka, fajnie kogoś zaskoczyć w jakimś lepszym aucie jak nie daje tobie rady
3,6
~sharky.allegro@wp.pl
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
Auto ogolnie mile w uzytkowaniu, razi to ze nie za dobrze sie prowadzi, ale lubie nim jezdzic, jest komfortowe, ciche w srodku
~Tomasz2000
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
Jak wyrdzewieje i wysypie sie karoseria pozostanie ideał.
3,2
~lolo