Oceny Ford Escort VII Hatchback 1.8 TD 70KM 51kW 1995-2000

Najnowsze oceny Ford Escort VII Hatchback 1.8 TD 70KM 51kW 1995-2000

2,8
~Grzegorz
Hatchback 1.8 TD 70KM 51kW
Autem tym przejechałem blisko 100 tyś km (3 lata) i na szczęście się go już pozbyłem. Było to fatalne auto. Mimo zaledwie 10 lat kompletnie przerdzewiałe mimo konserwacji, podmalowań itp. Niesamowicie awaryjny. Auto było regularnie przeglądane a mimo to ciągle się psuło. Eksploatacja dość intensywna ale jazda głównie w trasach i bez szaleństwa. Awaryjność tragiczna po prostu rozpacz podobnie jak karoseria, rdza wyłaziła od środka. W zimie...
3,5
~Marek M
Hatchback 1.8 TD 70KM 51kW
Szczerze nie polecam.A w szcególności z silnikiem diesela.W zimie samochód nie do odpalenia.Zwiedziłem wiele warsztatów samochodowych i jedyną radę jaką dostałem od mechaników to sprzedać go jak najszybciej!!!Jest to usterka nie do usunięcia.Kiepska jakość materiałow wykończeniowych.
4,1
~Arek arektal@op.pl
Hatchback 1.8 TD 70KM 51kW
Jestem II właścicielem auto wcześniej było serwisowane kupione w kraju. Nie miałem żadnych przykrych niespodzianek na trasie,oraz z odpalaniem,co zwłaszcza zimą występuje podobno u forda. Jestem zadowolony z auta. Może ten mocniejszy silnik tj. 90 K.M. jest tak dopracowany ? arektal@op.pl
4,1
~piotrstach1@op.pl
Hatchback 1.8 TD 70KM 51kW
Spalanie w trasie 5,2, w mieście 5,8, z klimatyzacją 6,0. Jedyny problem występował z twardym pedałem hamulca. Po długich próbach poszukiwania w Serwisie ( sprawdzono wszyskie elementy układu ) okazało się, iż przyczyną jest uszkodzony wałek rozrządu
3,6
~RoB
Hatchback 1.8 TD 70KM 51kW
Ogólnie pozytywnie. Nad serwisem Ford musi popracować. Jak nie ma znajomych to strach auto zostawiać. Pomoc całodobowa w pierwszym roku eksploatacji to fikcja. Panowie z assistance to ludzie ograniczeni od strony technicznej.
3,2
~Posiadacz od nowości!
Hatchback 1.8 TD 70KM 51kW
Nie jest to rzadna rewelacja!Wcześniej miałem Tipo i chyba zjeb.. że zmieniłem auto!No bo jeżeli wyprzedzają mnie nawet benzyniaki z 1,4 pojemnością?Mam już dość być wyprzedzany!To auto nadaje się tylko dla kogoś kto wcześniej miał Poloneza lub Malucha i chce tydzień poczuć powera!ALe to złudne wrażenie!
~robert12@poczta.onet.pl
Hatchback 1.8 TD 70KM 51kW
Piszczący pasek to urok chyba więkrzości Escortów. Te składane w kraju maja beznadziejną blache, a jerzeli nie blache to na pewno kiepskie zabezpieczenie antykorozyjne.Po roku juz mozna bylo zauwarzyc rdze w okolicy zawiasów dzrzwi. W porównaniu np. z dieslami japonskimi rozruch zima jest bardzo ciezki.Sposób? Dobry akumulator i dodatki do paliwa. Drażni mnie kilka rzeczy.Brak włączników oswieltenia kabiny przy tylnych drzwiach i bardzo...
3,3
~dansl@sl.onet.pl
Hatchback 1.8 TD 70KM 51kW
zbyt mało miejca w samochodzie za tą ceną kiepskie wyposażnie tani w eksploatacji jeśli chodzi o paliwo przeglady nie sądrogie ale części.... lepiej nie pytać. Samochód idalnydla 3 osobowej rodziny i dla tych co dużo jeżdżą. Warto serwisować.
2,8
~Sebastian
Hatchback 1.8 TD 70KM 51kW
Gdyby nie silnik to samochód jest całkiem przeciętny, a tak? Co mi z samochodu, którym nie mogę jeździć w zimę?
~mma5
Hatchback 1.8 TD 70KM 51kW
gdyby nie rdzewiał i palił od \"kopa\" to auto na 5 a tak daję 4. Jeśli byłby produkowany dalej to pewnie bym go kupił raz jeszcze.
Ford Escort VII Hatchback