Lista ocen Ford Explorer II (22) - Ergonomia

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~darek.haps@gmail.com
Terenowy 4.0 205KM 151kW
Gdyby nie podłokietnik z plastkiem pamiętającym wczesną \"Sierrę\"-czyli trudno naprawialny (niczym wypadające i łamiące się szuflady), reszta jest bardzo ergo, zwłaszcza powierzchnia maski na której można postawić leżak. Pojemność bagażnika też jest wystarczająca do przewozu choćby całego sprzętu kuchennego...Oparcia w przednich fotelach trochę za niskie, nie da się oprzeć głowy w przyzwoitym położeniu zmiany są dopiero w nowych modelach
~satis@neostrada.pl
Terenowy 4.0 162KM 119kW
Gwiżdzą uszczelki drzwi przy dużych prędkościach. Mam wersję europejską i ona niestety ma z przodu zderzak z plastiku . Gdyż w normy europejskie nie dbają tak o bezpieczeństwo . Zaletą wersji europejskiej jest to że mogę wszystko zamówić w serwisie.I stosunkowo nie drogo. Polecam tam zaglądać jak się coś potrzebuje . Szybko się spalają żarówki w desce rozdzielczej .
~orionpb@wp.pl
Terenowy 4.0 162KM 119kW
Generalnie OK . Mogliby zrobić więcej podręcznych schowków i kieszeni. Ja dopasowałem sobie konsole środkową i mam miejsce na podręczny "smietnik"
~tmaciek
Terenowy 4.0 213KM 157kW
Wnętrze przestronne i olbrzymi bagażnik! - SUPER SPALANIE To jedyny minus... ale czego można oczekiwać od 4 litrów pojemności?
~geos
Terenowy 4.0 162KM 119kW
Bez zarzutu. Siedzenia regulowane, kazdy znajdzie sobie wygodną pozycje. Do wszystkiego ważnego sięgnie sie reką.
~Lukas
Terenowy 4.0 162KM 119kW
Zarówno radio jak i praca zmieniarki, przełączniki bardzo czytelne. Bardzo dobre prędkości wyceiraczek chyba 7 stopni..
~ppiotr@op.pl
Terenowy 4.0 162KM 119kW
kierunkowskazy za nisko i połączone z wycieraczkami, spryskiwaczem, światłami długimi.
~boloprudnik@wp.pl
Terenowy 4.0 162KM 119kW
plastiki słabej jakości,żle umieszczony przycisk awaryjny,deska OK
~mariusz05@tlen.pl
Terenowy 4.0 162KM 119kW
ergonomia chyba ok, poza tym jest tyle guzików że można włączyć wszystko
~maciejkarbowiak@op.pl
Terenowy 4.0 162KM 119kW
źle ustawiony przycisk awaryjnych - trudno dziękować za uprzejmości na drodze