Lista ocen Ford Explorer II (34) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~blackhawk.wieslaw@gmail.com
Terenowy 4.0 162KM 119kW
Trasa Radom-Opole ,300km,przy jeżdzie na tempomacie,do 100-120km/h,zużycie było 36l,tj 12l/100( tankowałem w Radomiu i po przyjeżdzie w Opolu,pełne zdziwienie).W Bieszczadach,po górach,w deszczu,przy jeżdzie 4x4,spalanie ok 15-16l/100 gazu.Po mieście Opole do 20l/100.W UAE,inne drogi spalanie mieszane,16l/100,autostrady,przy 120/h 12l/100,benzyny,Range Rover4.6,20l/100km miasto,16l/100km trasa,Hummer(służbowy,wojskowy H1)20 trasa,miasto...
~Lukas
Terenowy 4.0 162KM 119kW
Hmm cięzko cokolwiek napisać. Jakby miał mi palić 19 litrow w mieście benzyny to byłoby druzgocące, ale przy spalaniu 19 litrow gazu jest ok. Wszytsko zależy od stylu jazdu. Na trasie potrafi zejść do 14 litrow gazu, a jak się ktoś spieszy weźmie 18. Prosze nie oszczędzać na instalacjach gazowych! Działają z tym silnikiem idealnie ale tylko sekwencyjne! Proponuje rozważyć droższe instalacje ktore nie maja limitu kilometorw w gwarancji.
~satis@neostrada.pl
Terenowy 4.0 162KM 119kW
To nie jest małe i tanie autko . Moje ma instalacje gazową starego typu . Ale robiąc przeglądy w terminach to działa bez zarzutu. Na gazie spala około min 20 litrów .I jak na poj 4000 i zwykłą instalację to nie czepiam się . Trzeba pamiętać o zastawkach na plastikowy kolektor . Bo bez nich może skończyć się tragicznie !!! :-( SPALANIE TYLKO GAZU !! BENZYNY JESZCZE NIE MIERZYŁEM
~darek.haps@gmail.com
Terenowy 4.0 205KM 151kW
Na wodzie nie jeżdżę, ile wleję tyle spali. Średnie spalanie to eufemizm, który z codziennością nie ma wiele wspólnego, czasami jest tydzień orki na bliskie odległości i wtedy jest powyżej normy czyli 17/100, a kiedy indziej w trasie spada do rozsądnej granicy około 10/100.
~cruscher
Terenowy 4.0 213KM 157kW
Spalanie jak dla mnie jest normalne przy takim silniku. Ceny części są przystępniejsze niż do np. mondeo, zatem użytkowanie tego auta nie jest jakieś strasznie kosztowne. Chyba że ktoś nie dba o auto to wtedy zupełnie inaczej.
~zadowolony
Terenowy 4.0 162KM 119kW
Dużo można pisać ogólnie noge mam ciężką aż sie prosi o buta.Ogólnie od 16 do 20gazu ,dodam jeszcze że gaz tylko statoil lub schell zero prywaty.
~arena24@interia.eu
Terenowy 4.0 162KM 119kW
zalozyle nowa sekwencje BRC ii odcxzuwalny spadek mocy gaz a benz 25l misasto 30lcykl miesz z przewaga ciezkiego buta trasa z laweta 20l
~xplorer97@hotmail.com
Terenowy 4.0 162KM 119kW
az strach myslec o oplatch za paliwo, naprawy w zalerznosci czy robisz sam czy ktos ci robi , w przeliczniku :czesci 1/5 rachunku 4/5 robocizna
~tmaciek
Terenowy 4.0 213KM 157kW
Najwieksze koszty to paliwo... benzyna+gaz średnie spalanie koło 18/19 litrów gazu w cyklu mieszanym części niedrogie!
Dziennik kosztów dla Ford Explorer II
19,5
~geos
Terenowy 4.0 162KM 119kW
Pali duzo. Jeżdżę na LPG. W miejscie około 15-18 litrów na 100km. Ale komfort jazdy i przyjemnosc rekompensują wydatki na paliwo.