Lista ocen Ford Explorer II (57)

~zadowolony
Terenowy 4.0 162KM 119kW
Ekstra samochód za śmieszne pieniądze w gazie ok na pewno wiem że nie kupie już terenowego diesla.Fakt trzeba uważać co sie kupuje jeśli chodzi o terenówki nie patrze na rocznik tylko na stan.
~mariusz05@tlen.pl
Terenowy 4.0 162KM 119kW
Całokształt jest wspaniały i jak patrzę i jak siedzę i jak zapalam silnik i jak ruszam, cofam, rozglądam się i otwieram drzwi... fajny.
2,2
~orest1@idea.net.pl
Terenowy 4.0 162KM 119kW
Nie podoba mi się to auto. Jeżdze nim ponieważ nie mam wyboru (to służbowy samochód) ale prywatnie nigdy bym go nie kupił, Ciągle coś się psuje i nie działa. Koszt napraw jest bardzo duży. Nigdy więcej Forda.
~maciejkarbowiak@op.pl
Terenowy 4.0 162KM 119kW
ze wzgl. na zużycie paliwa trochę drogi gdy ktoś dużo jeźdźi, ja swoim zrobiłem już ponad 100.000 km ijestem zadowolony 1.prestiż 2. wygoda 3.bezpieczeństwo
~xplorer97@hotmail.com
Terenowy 4.0 162KM 119kW
mam troche problemow ale go ciegle kocham ! wiec 5 wpannijcie na moja strone o moim X http://www.geocities.com/radek78/www/UntitledFrameset-1.htm musze ja troche odnowic ale to juz niedlugo bo totalnie przerobilem mojego X.
2,9
~ppiotr@op.pl
Terenowy 4.0 162KM 119kW
duża masa ma dużą zaletę, w moim wypadku spotkanie z sarną i skodą faforit(boczne uderzenie) nie spowodowało uszkodzeń. skoda do kasacji. ale wymieniam go na land cruisera.
~Edi
Terenowy 4.0 162KM 119kW
Jeżeli ktoś potrzebuje takiego samochodu - już prędko się go nie pozbędzie
~cruscher
Terenowy 4.0 213KM 157kW
Jak na auto tej masy i o takiej charakterystyce, to Explorer ze wzmocnionym silnikiem jest na prawdę rewelacyjny. Spokojnie może startować jako pierwszy spod świateł, tylko po co. Niestety nie daje max oceny bo znam auta o lepszych możliwościach... (Silnik)
3,8
~Zadowolony z Poznania
Terenowy 4.0 162KM 119kW
komfort, wygoda, przestrzeń, to znaczy dużo!!!/ bardzo wysokie koszty eksploatacji
3,5
~macio
Terenowy 4.0 162KM 119kW
no spodziewałem się czegoś zupełnie innego zaskok in minus(zawieszenie, sztywność nadwozia) ale bryka robi wrażenie ato się też liczy hehe