Lista ocen Ford Explorer II (57)

~maciej.przybylski@aktualnosci.pl
Terenowy 4.0 162KM 119kW
nafaszerowany elektroniką, przeżyłem upierdliwą usterkę czujnika położenia dżwigni zmiany biegów, uwaga na elektryków naciągaczy, poza tym jestem na etapie wyeliminowania wycia jakiegoś łożyska, w serwisie mówia że jest ok, no cóż, stuka też popychacz, poprzedni właściciel oszczędzał na oleju a przejechał 140000 km, szybki!!! do 200km/h ciągnie jak głupi, bene też... fakt, komfort extra choć dzięki siedzeniom bo zawieszenie albo sie w fabryce...
~starwind
Terenowy 4.0 162KM 119kW
niezawodna jednostka napędowa o wysokiej kulturze i niezłym momencie (Silnik)
~mik@myrealbox.com
Terenowy 5.0 210KM 154kW
Silnik 5.0 orginalny cichutki - troche problemow z biegiem jałowym - 7.2 - potwór 5.4 s do 100 km/h (Silnik)
2,9
~arena24@interia.eu
Terenowy 4.0 162KM 119kW
silnik ok ale ale nie polecam ,a wrecz odradzam tej amerykanskiej taniej odpustowki (KatastrofA) (Silnik)
~Krzysztof
Terenowy 4.0 205KM 151kW
Ocena wystawiona na zasadzie stosunku cena /jakość. Ford explorer to przestronny SUV z napędem 4X4 za śmieszne pieniądze (w porównaniu do innych podobnych samochodów)
3,4
~AM
Terenowy 4.0 162KM 119kW
Ogólnie zadowalajace, ale te drobiazgi bywają denerwujące. Nie kupiłbym drugi raz.
~yappa4@wp.pl
Terenowy 4.0 162KM 119kW
duzy i wygodny , dojedzie gdzie chce jest Ok , wyposarzenie prawie pelen wypas , czego chciec wiecej ?
3,5
~TADELUSZ Z DALLAS
Terenowy 3.4 TD 120KM 88kW
MAM GO 3ATA DWA REMONTY SKRZYNI ZA SOBA...ALE JAK JEST SPRAWNA JEST BARDZO DOBRA (Skrzynia biegów)
3,5
~S6MIREK
Terenowy 4.0 205KM 151kW
Przedni lewy słupek zasłania przechodniów,przy skręcie w lewo,z jedno kierunkowej w jedno kierunkową (Widoczność)
~kriss
Terenowy 4.0 205KM 151kW
Bardzo dobry stosunek cena jakość w porównaniu z innymi autami tego typu, nie duża awaryjność a i dostępność części nie jest problemowa. Auto wymaga jednak zainteresowania ze strony właściciela gdyż dłuższe niedopatrzenie grozi drogimi naprawami, szczególnie trzeba zwracać uwagę na automatyczna skrzynie biegów, na jej okresowe przeglądy i wymiany oleju. (Stosunek jakość/cena)