Lista ocen Ford Fiesta VII Hatchback 3d (25)

~nie
Hatchback 3d 1.25 Duratec 60KM 44kW
mało awarii, a gdy się zdarzają to naprawa jest bardzo tania. (Silnik)
~Kuba93r
Hatchback 3d 1.6 Duratorq TDCi DPF 95KM 70kW
Świetny samochód. Z silnikiem 1.6 TDCi 95KM jest bardzo żwawy jak na tak małe autko. Fiesta ma wspaniałe zawieszenie, samochód świetnie trzyma się drogi w szybkich zakrętach. Niestety ma bardzo mały prześwit. Należy uważać na krawężniki i głębokie dziury poza jezdnią Trochę głośno w środku przy prędkościach autostradowych. Samochód jest bardzo ekonomiczny, biorąc pod uwagę spalanie, a części zamienne są relatywnie tanie. Obawiałem się kosztów...
~tivct sport
Hatchback 3d 1.6 Duratec 120KM 88kW
nie widze żadnych problemów z trójką czy innym przełożeniem poza 6tką - poprostu jej brak na trasie. (Skrzynia biegów)
~Brożyn
Hatchback 3d 1.25 Duratec 60KM 44kW
Posiadm to utko od ponad roku i jestem z niego ogromnie zadowolony. Do tej pory przejechałem moją Fiestą prawie 30 000km. Zapotrzebowanie na paliwo jest na akceptowalnym poziomie. Przy bardzo oszczędnej jeździe, potrafi spalić nawet 3,5l/100km (autostrada, średnia prędkość 120km/k), jednak przy agresywnej jeźdzdie, odnotowałem wynik na poziomie 10l/100km. Autko świetnie sprawdza się nie tylko w mieście, ale również na weekendowe wypady mojej... (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~Artur
Hatchback 3d 1.4 Duratec 96KM 71kW
żona nim jeżdzi dla niej super ale ja też nie narzekam przy 185cm wzrostu (Widoczność)
~pawellru
Hatchback 3d 1.4 Duratorq TDCi DPF 70KM 51kW
Czesty problem z biegiem wstecznym. Czasem wyskakuje. A tak to cala reszta okej (Skrzynia biegów)
2,8
~Klaudia
Hatchback 3d 1.6 Duratorq TDCi ECOnetic DPF 95KM 70kW
Witam wszystkich, samochód dostalam od rodzicow, niestety idealny nie jest, wrecz przeciwnie ma sporo wad, najwieksza moim zdaniem to malo miejsca w srodku, ciezko tam sie chocby zabawc ahaha, skrzynia troche szarpala no i rdza zaczeła go brac mimo ze dblam wyjątkowo dobrze! po za tym chce powiedziec ze mam ten model na sprzedaż, wiec po zdjecia i wiecej informacji zapraszam na insta! @tajnyromans
~Batura3
Hatchback 3d 1.4 Duratec 96KM 71kW
Nie jest mistrzem ekonomii ale wystarcza do tego auta i ma całkiem przyjemną pracę. (Silnik)
2,8
~Konrad
Hatchback 3d 1.25 Duratec 82KM 60kW
Auto przy 82 koniach - strasznie zamula, nieprecyzyjna skrzynia biegów (problemy z trójką,, wyskakujący wsteczny) taki jest podobno urok tych skrzyń. Spalanie tragiczne na poziomie eco 8 L, "sport" 10 L. Do drobnych usterek zaliczył bym 1) odklejające się uszczelki podczas mrozów, raz działający a raz nie manipulator radiana kierownicy
Dziennik kosztów dla Ford Fiesta VII Hatchback 3d
5,2
7,1
7,4
~Gandalf Łysy
Hatchback 3d 1.6 Duratec 120KM 88kW
Przyjemna jazda . Elastyczny silnik. Wygodne parkowanie.
Ford Fiesta VII Hatchback 3d