Dodaj swoją ocenę

Najnowsze oceny Ford Fiesta

~rokland
Hatchback 5d Facelifting 1.25 82KM 60kW
Ford Fiesta VII
Bardzo pozytywne odczucia. Bardzo przyjazny i komfortowy jak na tak male auto.Moim zdaniem Fordowi udało się połączyć dobre prowadzenie i dobry komfort. Uważam ze w tej cenie najlepszy stsunek ceny do jakości, komfortu, dobrego prowadzenia, dobrego wyciszenia i przestrzeni.Uważam ze jak na ten segment bardzo fajnie wyciszone auto.
~.M.
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi DPF 95KM 70kW
Ford Fiesta VII
Zanim kupiłem Forda fieste spędziłem 8-mie na wyjazdach na tzw. okazje itp. Szukałem głównie forda lub opla ( polo jest drogie i awaryjne i wdodatku drogie w naprawach ). Wyjazdy nauczyły mnie wiele a głównie tego, że strasznie ciężko jest kupić dobry używany samochód. Mój egzemplarz pochodzi z Francji ( brew opiniom lepsze auta porównując z autami z niemiec, niemieckie auto ma na 90% cofnięty licznik tak sredno o 80 - 100 tyś km !). Dobrze go...
~kondri87
Ford Fiesta VI
Autko bardzo dobre, pozwala dynamicznie poruszać się po mieście, spokojnie zmieści 5 osób i nikt nie będzie narzekał na brak miejsca. W dłuższe trasy samochód jednak zaprojektowany jest dla dwóch osób, maksymalnie trzech, ze względu na nieduży bagażnik. Na autostradach też radzi sobie bardzo dobrze, chociaż ich królem nie jest. Dużą zaletą tego samochodu jest jego sztywne zawieszenie, co może pogarsza komfort, ale w zakrętach samochód jest...
~Lechu
Hatchback 2.0 i 16V ST 150KM 110kW
Ford Fiesta VI
zalety: prowadzenie sprawia ogromna frajde, swietny stosunek masa/moc, genialny uklad jezdny, auto az klei sie do drogi, dzwiek fabrycznego wydechu - miod dla uszu;) wady: slabe wykonczenie wnetrza, spore zuzycie paliwa, problem z czesciami ktore prawie nie wystepuja w zamiennikach,
~fordjestok
Hatchback 1.4 16V 80KM 59kW
Ford Fiesta VI
Bardzo wdzięczne małe auto. Trwałość ogólna samochodu na bardzo dobrym poziomie. Zawieszenie i hamulce pozwalają czuć się bezpiecznie nawet przy prędkościach autostradowych. Silnik 1.4 benzyna, dobry, ale ciut za dużo pali. Maglownica ulega rozszczelnieniu, ale jest to wada fabryczna. Samochód nie rdzewieje, elektryka nie sprawia problemów.
~master22
Ford Fiesta VI
Posiadam auto od prawie dwóch lat więc już mogę napisać to i owo o nim. Kupując Fiestę sugerowałem się opiniami z Autocentrum. Przez te dwa lata bywało różnie. Od miłości po nienawiść:-)
~Teresa
Hatchback 5d Facelifting 1.0 EcoBoost 100KM 74kW
Ford Fiesta VII
Ogólnie super i ładna sylwetka. Samochód na miasto i poza miasto dla 2 osób jest w sam raz. Z tyłu poza miasto w długie trasy raczej tylko dla dzieci albo niskich osób
~ben
Hatchback 5d 1.25 Duratec 82KM 60kW
Ford Fiesta VII
Autem jeździ żona, jest zachwycona. Auto śliczne, całkiem sporo miejsca, dość dynamiczne, cicho i wszystko lekko \"chodzi\". Mnie najbardziej denerwuje położenie sterowania szyb, może damskie krótsze ręce mają mniejszy z tym problem. Zużycie paliwa w korkach jest dość duże, ale wiedziałem o tym przed zakupem, nie miałem nigdy auta co paliło mniej więc jest OK.
~Marcin
Ford Fiesta VI
Auto małe.Jeżeli ktoś takie lubi to dobry kierunek.Początkowo kupiony żonie ale sam sporo nim jeździłem.Tani w utrzymaniu-mało pali, tanie części zamienne, rzadkie wizyty u mechanika, brak usterek w których nie wiadomo o co chodzi. Mimo małych gabarytów porównując do innych aut w tej klasie jest nieźle z przestrzenią.Szarpie nerw w trasie.Coś wyprzedzić to trzeba mieć dobrze z górki i dużo wolnego.Jak coś ciśnie 100km/h to najlepiej się tego...
~b.iwaniak
Hatchback 3d 1.6 Duratec 120KM 88kW
Ford Fiesta VII
Dobre, nowoczesne i niezawodne autko, szczególnie do jazdy w mieście, z wyposażeniem jak w limuzynie średniej klasy, ale za mniejsze pieniądze.
Ford Fiesta

AUTOCENTRUM.PL S.A.