Lista ocen Ford Fusion (295) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 282 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Lukas
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Moim zdaniem cena jest wygórowana w porównaniu z jakością wykonania. Z drugiej strony w Polsce ceny aut nie należą do niskich.
~Biedrona
Mikrovan 1.4 Duratec 80KM 59kW
kupowałem w promocji na 100-lat Forda i nic lepszego (i tańszego) z takim wyposażeniem (klima, ABS, air-bagi, centralny) nie było
~trzavolta@siajba.com
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
kupowałem zaraz po premierze w Polsce i gdyby to nie było na firmę (odliczyłem VAT) to bym się jeszcze zastanowił, a tak jest ok
~Mariusz
Mikrovan 1.4 Duratec 80KM 59kW
50 tys to nie jest niska cena, ale "kompakty" innych marek w tej cenie są uboższe i nie oferują nic więcej, no może troche miejsca.
~marecki emarko@wp.pl
Mikrovan 1.4 Duratec 80KM 59kW
beznadziejna jakosc..cena chyba moze byc..po choc po roku auto traci ok 25 procent wiec widac ile jest faktycznie warte
~Pawlakba@poczta.onet.pl
Mikrovan 1.4 Duratec 80KM 59kW
w porównaniu zOplem Merivą droższą średnio o 10tys PLN w takim samym standardzie auto naprawdę godne polecenia
~lesio.te@onet.pl
Mikrovan 1.4 Duratec 80KM 59kW
Jak chyba każde nowe auto mógłby być tańszy, ale full wypas za niecałe 50 tys. to chyba nie najgorzej na tle innych ?
~robsonik67
Mikrovan 1.4 Duratec 80KM 59kW
nie narzekałem na nic-dobrze wykonany samochód-ciekawostka,w fabryce Forda w Rumunjj.
~aga
Mikrovan 1.6 Duratec 100KM 74kW
Za tą kasę naprawdę udany zakup. Ale wybrać trzeba fajny kolor nadwozia...aby coś z zewnątrz cieszyło
~Łukasz
Mikrovan 1.4 Duratec 80KM 59kW
Dobrze, zwłaszcza, że pod koniec produkcji auto można było kupić w salonach z dużymi upustami.