Lista ocen Ford Fusion 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW 2002-2012 (55) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~M.A
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
nowy mogłby byc tanszy.Kupiłam 4 letni ,mam go 3 lata i nic w nim nie naprawiałam.ostatnio cos slabo grzeje moze nagrzewnica??ale najpierw doleje troche płynu do chłodnicy bo zauwazylam niski poziom(jest mroz i po wlaczeniu silnika zaobserwowalam niski poziom) a to moze miec zwiazek z dluzszym czasem nagrzewu kabiny.Tak mtsle ale sie nie znam.sprawdze.
~O22
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
kupiłem auto używane - z przebiegiem 32 tys. Przez dwa miesiące przejechałem 10 tys km. W tym czasie nic się nie działo - wcześniej też nie podejmowano żadnych naprawa poza standardowymi wymianami oleju i płynów.
~Majkel
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
zasadniczo za te pieniądze samochód godny polecenia jeśli o niego dbamy nie sprawia poważnych kłopotów - przynajmniej nie mój. Silnik ekonomiczny przy normalnej jeździe na baku (ropy) za 160 zł 750 km.
~MikeG
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Kupiony jak \"trzylatek\" od dealera. Wyższa cena zakupu okupiona została sprawdzoną i udokumentowaną historią oraz zweryfikowanym stanem technicznym. Coś za coś...
~olo
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Auto firmowe - więc cena nie boli. Osobiście za te pieniądze znalazł bym kilka propozycji aut które sprawiły by mi więcej satysfakcji (mowa o używanych kilkuletnich samochodach)
~pierog
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
taki maly gniot, niby mial full wyposazenie ale to wszystko jakies niedopracowane. Platiki niczym nie wyciszone. Samochod harmonijka, jedno wielkie pasmo dziwnych dzwiekow.
~andar73@poczta.onet.pl
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
60tyś.zł, to trochę wygórowana cena jak na auto "prawie" kompaktowe, ale swoją niezawodnością i wysokim zawieszeniem sprawdza się na miejskich krawężnikach i na bezdroąach.
~jark0
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Przestrzen w aucie porownywalana z autami o segment wyzej, cena porownywalna z konkurencja, ciekawe pakiety wyposazenia, jedyny mankament to nie najlepszej jakosci plastiki we wnetrzu.
~B
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
W tej chwili (2019) te auta są bardzo tanie, a oferują całkiem sporo. Nie wiem, czy w tych pieniądzach znajdziesz lepszego mieszczucha do chłostania.
Dziennik kosztów dla Ford Fusion 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
5,8
~Krakers
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Auto niecodzienne, niszowe, ukryte w cieniu swojego brata - Forda Fiesty. Pomimo porównywalnej ceny jest autem o wiele bardziej wygodnym.