Lista ocen Ford Fusion 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW 2002-2012 (49) - Widoczność

Na liście zabraknie 38 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Ma-tri-x
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Oczywiście słupki trochę przeszkadzają, natomiast koszmarem jest parkowanie. Nigdy nie wiem czy się zmieszczę, a trochę już nim przejechałem, po prostu ciężko stwierdzić gdzie ten samochód się kończy (nawet we własnym garażu).
~O22
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Przednie słupki za szerokie, ale to chyba jest cecha wielu aut, które choćby wyglądem nawiązują do samochodów terenowych. Nie zawsze dobra widoczność w bocznej przedniej szybie - zwłaszcza, jeśli jedzie się z pasażerem.
~MikeG
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Przeszklone nadwozie i wysoka pozycja za kierownicą zapewniają bardzo dobrą widoczność. Przy parkowaniu przyzwyczajenia wymaga \"płaska\" tylna klapa. Zimą pomocne okazuje się podgrzewanie przedniej szyby.
~Czarek
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Lusterka zewnętrzne nie dają się ustawić tak aby była dobra widoczność, prawdopodobnie są żywcem przeniesione z Fiesty, a ponieważ w Fusionie siedzi się wyżej brakuje zakresu regulacji.
~Marcin
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Wystarczy usiąść za kierownicą. Na początku przeszkadzało mi zbyt nisko umieszczone lusterko wewnętrzne (mam 190cm wzrostu), ale okazało się, że można je regulować w pionie. Teraz jest OK.
~Greg
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Żadnych zastrzeżeń, pozycja kierowcy jest wysoko, bardzo dobra widoczność we wszystkich kierunkach, lusterka wydają się małe, ale całkowicie spełniają swoje zadania.
~Kamilh
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Wysoki samochód, daje dobrą widoczność i wysoki komfort jazy. Średnia widoczność do tyłu (jak parkuje tyłem do przodu innego samochodu to nie widzę jego maski)
~romek175
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
lusterka, szyby - bardzo przejrzyście, przód autka "czuje się" Przednie światła przeciwmgielne powinny być osadzone wyżej (mniej by się brudziły)
~kris1983
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
wszystko dobrze w sumie czasem nie widze jak ktos mnie wyprzedza i jedzie obok mnie taki martwy punkt szyba przednia ogromna wszystko widac

Usterki Ford Fusion

Ford Fusion – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Konrad
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Siedzi się całkiem wysoko, przeszklenia całkiem duże więc suma summarum widoczność jest więcej niż zadowalająca.