Lista ocen Ford Galaxy II 2.0 i 116KM 85kW 2000-2006 (7) - Silnik

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kalor
Van 2.0 i 116KM 85kW
Za słaby do tak dużego auta , przez dwa lata zepsuły się ( oczywiście zawsze w trasie z pełną obsada rodzinna ) : - cewka zapłonowa , żeby było weselej to 23 grudnia rano przed wyjazdem na drugi koniec Pl . Żeby było jeszcze weselej zapłaciłem za natychmiastowa naprawę 400 zł i ujechalem całe 400 km i dalej kontynuowaliśmy podróż laweta i taksówką... Urwały się śruby mocujące kolektor do silnika ( 600 za wykręcenie złamanych i wstawienie...
~Stary kierowca
Van 2.0 i 116KM 85kW
116 benzynowych koni to o wiele za mało na taką budę w dodatku mam gaz i na nim jest jeszcze gorzej auto trzeba dusić żeby normalnie jechać łańcuch rozrządu wymieniany raz gdy auto jeździło na benzynie i 2 razy przy okazji naprawy głowicy po przerobieniu na gaz
~Fordziak
Van 2.0 i 116KM 85kW
Silnik jest za słaby na tą masę żeby jakoś jechał trzeba go cisnąć a wtedy spalanie masakra poza tym łańcuch rozrządu jest mało trwały i drogi w wymianie
~Mir
Van 2.0 i 116KM 85kW
słabowity jak sam jadę to jeszcze ale jak wezmę z 3 pasażerów to strach jechać. Nie wiem co by było w 7 osób
Van 2.0 i 116KM 85kW
jak sie rozkręci to ok troche za słaby z sekwencyjnym gazem praktycznie utrata mocy niewidoczna
~Mały
Słabo się zbiera .
~kwestarz@onet.pl
Van 2.0 i 116KM 85kW
pali na dotyk, ma duuucha