Lista ocen Ford Galaxy II 1.9 TDI 130KM 96kW 2003-2006 (11) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pawel
Van 1.9 TDI 130KM 96kW
Ten samochod mam z malym przebiegiem jak na ten rocznik wiec jestem zadowolony.Wysiadlo mi podswietlanie zapalniczki kierowcy, uwazam ze to jak kazda zaroweczka przepalila sie.Tylny tlumnik troszeczke opadl, ale nic nie pukalo nic nie stukalo(naprawiony).Mamy orginalne DVD i dwa monitorki w zaglowkach, Super dodatek ale niestety laser prawdopodobnie do wymiany poniewaz czasem nie odtwarza plyt...delikatnie slychac sprzeglo ale jezdze dalej.:)a...
~Grzegorz Latos z Kraśnika
Van 1.9 TDI 130KM 96kW
lakier bardzo zlej jakosci - bardzo latwo sie rysuje, doslownie kartka papieru! - w serwisie tlumacza to lakierami ekologicznymi - ja natomiast wszystkim co tak mowia zycze takiego auta jak ja mam to wtedy sie przekonaja. Dziury w tapicerce wyciete nozycami pod siedzeniami zamiast schowkow, latwo rysujaca sie przednia szyba, miechanik w serwisie urwal mi schowek i nie naprawil, przod trzeszczy - za 118tys naprawde mozna cos lepszego kupic
~Galaksiak
Van 1.9 TDI 130KM 96kW
W ciagu 3 lat dwukrotnie rozłączył sie przewód spryskiwacza tylnej szyby. Zapiecie przewodu to praca trwająca ok. 5-7 minut i wystarczy śrubokret. innych drobnych usterek nie zaobserwowałem. Wszystko działa jak należy.
~elwood8@wp.pl
Van 1.9 TDI 130KM 96kW
luszczace sie platiki, skrzypiaca deska , pod luzszym pzrebiegu mam wrzenie jakbym jechal samochodem ktory jest nie do konca skrecony...
~mieczyk
Van 1.9 TDI 130KM 96kW
w srodku nic nie piszczy nic nie trzeszczy. Narazie nie mialem problemow z drobiazgami
~radzisz
Van 1.9 TDI 130KM 96kW
raz zaciely sie wycieraczki, na gwarancji wymieniali tez cos w klimatyzacji oraz czujnik swiatel stopu
~Gąsior
Van 1.9 TDI 130KM 96kW
Oprócz zegarka, który nie działał już po kupnie to wszystko ok.
~Wojtec
Van 1.9 TDI 130KM 96kW
Drzwi kierowcy się czasem niedomykały równo jak należy, choć były orginalne.
~brog
Van 1.9 TDI 130KM 96kW
żarówki, trochę zgrzypią plastiki choć ogólnie dobrze

Usterki Ford Galaxy II

Ford Galaxy II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu