Lista ocen Ford Galaxy II 1.9 TDI 130KM 96kW 2003-2006 (11) - Silnik

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pawel
Van 1.9 TDI 130KM 96kW
Kultura pracy jest wzorowa, 130KM wystarcza do sprawnego poruszania sie.A 310Nm calkiem dobrze pcha samochod wazacy ok.2t do przodu.Elastycznosc silnika jak na disla jest dobra.Niektorzy uwazaja ze jest glosny, ale ja uwazam ze jest cichy.Wyciszenie tego samochodu jest dobre, ja jastem zadowolony(jesli chodzi o silnik)..
~Wojtec
Van 1.9 TDI 130KM 96kW
Silnik ma wystarczającą moc jak na ten wóz prawie 1800kg na pusto, ale kultury to mu brak, w mieście jego odgłos jest nieprzyjemny. Na trasie przy większych prędkościach jest znośnie. Mogli to lepiej wygłuszyć. To starego typu silnik VW - dla mnie po benzynie w Oplu Vectrze B, to jak bym sie do traktora przesiadł.
~Galaksiak
Van 1.9 TDI 130KM 96kW
Nie mam żadnych zastrzeżeń, silnik suchy, nie bierze oleju ( wymieniam co 10 tys km Castrol Edge Turbo Diesel 5W40 ).
~mieczyk
Van 1.9 TDI 130KM 96kW
dobre przyśpieszenie, duzy moment obrotowy choc moglby miec lepsze wyciszenie. W kabinie robi sie glosno po przekroczeniu 2500 obr/min
~Misiek
Van 1.9 TDI 130KM 96kW
Wiadomo jaką kulturę pracy ma silnik TDI, jeżeli ktoś chce cichego Diesla to musi szukać coś pokroju TDCI.
~Gąsior
Van 1.9 TDI 130KM 96kW
Dość głośny turbodiesel. Ale w sumie przyjemny dźwięk pompowtryskiwaczy
~greenkivi@o2.pl
Van 1.9 TDI 130KM 96kW
Silnik pracuje swietynie , jeste to ford wiec kultura pracy i silnik to cudenko:)
~brog
Van 1.9 TDI 130KM 96kW
jak diesel bez wzmocnionego turbo,
~glaxo
Van 1.9 TDI 130KM 96kW
silnik to najlerzy element tej układani

Usterki Ford Galaxy II

Ford Galaxy II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu