Lista ocen Ford Galaxy II 1.9 TDI 130KM 96kW 2003-2006 (11) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wojtec
Van 1.9 TDI 130KM 96kW
Dobrze tzn. wystarczająco, choć nie było tego lata super. Dwu wymiennikowe klimy są lepsze (wywietrzniki dla pasażerów z tyłu na suficie), ale w naszym klimacie zwykły też będzie, choć może dla 7 osób pełnego komfortu się nie zapewni, gdy temp=35 st.C. położenie regulacji klimatronica z VW jest fatalne !!! Miałem Webasto, więc grzanie było o.k. Szkoda tylko że wszysto na tym fatalnie umieszczonym i niewygodnym sterowniku ze starego VW.
~Pawel
Van 1.9 TDI 130KM 96kW
Tutaj jak silnik ma bliska temperature pracy czyli 70stopni to ogrzewanie dziala fajnie, ja mam klimatronic i jestem bardzo zadowolony.Maly problem jest gdy wsiada podczas deszczu 7 osob wtedy szyby szybko zaparowuja ale dobre ustawienie nawiewu i nadmuch radzi sobie z tym plus ogrzewana przednia szyba jest dodatkowym ulatwieniem, zwlaszcza zima bo nie trzeba skrobac szyb wystarczy poczekac ok.2 min.
~Grzegorz Latos z Kraśnika
Van 1.9 TDI 130KM 96kW
w zimie kopci strasznie dodatkowa nagrzewnica a spaliny dostaja sie do wnetrza kabiny - nagrzewnica oraz podgrzewanie szyb wlaczaja sie automatycznie - a kogo ja prosilem aby mi sie szyby nagrzewaly w garazu bo jest 4 stopnie pow 0??Co za uczony to wymyslil?
~igorb@satland.com.pl
Van 1.9 TDI 130KM 96kW
ZIMA : zamarźniesz na śmierć , no chyba że jedziesz wdługą trasę , grzeje dopiero po przejechaniu 7km !!! KATASTROFA . Mam teraz HONDE CR-V i po 200m mam już ciepło a 500m wyłaczam ogrzewanie . LATO: klima ok
~Galaksiak
Van 1.9 TDI 130KM 96kW
Moja wersja Ghia posiada dwustrefowy klimatronic, który działa satysfakcjonująco latem. Zimą natomiast zdarza się że paruja szyby pasażerów z tyłu.
~glaxo
Van 1.9 TDI 130KM 96kW
klima w tym aucie jest fatalna w mieście niema co włączać nic nie daje dopiero na trasie jest ok
~mieczyk
Van 1.9 TDI 130KM 96kW
klima dziala bez zarzutu jedynie problemy moga miec ci, ktorzy kupili auto uszkodzone
~brog
Van 1.9 TDI 130KM 96kW
bez ogrzewania przedniej szyby - tragedia, klimatyzacja latem ma problemy
~Misiek
Van 1.9 TDI 130KM 96kW
w zimie i poniżej 5 stopni nie działa klima, szyby bardziej parują.

Usterki Ford Galaxy II

Ford Galaxy II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~greenkivi@o2.pl
Van 1.9 TDI 130KM 96kW
Kima 2 strefowa dziala szybko , szkoda tylko ze jest ona przod/tyl a nie prawo/lewo