Lista ocen Ford Galaxy III (52) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 37 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~m@rio
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
kawal blachy to i koszt duzy przy zakupie byly rozwazane galaxy, espace i sharan za wyposazenie wygral sharan, ale czas oczekiwania 6 miesiecy na niego, zdyskwalifikowal go espace ma opinie awaryjnego, ale te fotele kapitanskie :)) galaxy byl dostepny szybko tylko 2 miesiace od zamowienia, + w miare dobra opinia o bezawaryjnosci, wiec wygral gdybym mial wiecej czasu wybralbym sharana
~Michal N.
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Każdy chciałby dużo, dobrze i za darmo to taka nasza przywara narodowa. Samochód nie jest tani ponieważ za dobrze wyposażony egzemplarz trzeba zapłacić w salonie ok 140 tyś. zł. Ale cóż oferuje naprawdę bardzo dużo i obawiam się ze na rynku samochodowym nie znajdziemy dla tego modelu alternatywy oczywiście jeżeli ktoś szuka właśnie w tej klasie pojazdów.
~MANIEK21012003
Van 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
MYSLE ZE W WERSJI GHIA CZARNY 2.0 TDCI 140 PS , XENON Z DOSWIETLANIEM , TEMPOMAT , PARKTRONICI , KLIMATRONIC , GRZANE DUPY , RADIO MP3 ITD ZA 107 000 TYS PO UPUSTACH TO JEST CENA REWELACYJNA . NP GALAXY Z TAKIM WYPOSAZENIEM TO KOSZT OKOLO 130 000 . NO ALE GALAX DO DZISIAJ SIE NIE ZMIENIL .
~11Kera
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
Uważam, że zarobki w Polsce są na zbyt niskie aby odpowiadać na to pytanie rzetelnie. Niemiec za rok pracy wymaga aby auto było super.. Czego może wymagać Polak płacą za auto pracą 4 lat :-) - powinno być idealnie. A tak nigdy nie jest.
~Esensja
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW
Za 120tys nowe auto w automacie z 163KM silnikiem, przestrzenią, komfortem i wyposażeniem jakie daje Galaxy to moim zdaniem świetny stosunek. W nowych budach od 2015 cena jest już nieco wyższa ale i tak polecam auto każdemu kto się zastanawia.
~gregory
Van 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
tylko auta sprowadzone z zagranicy z tzw. przygodami i kręconymi licznikami z 300 tys. na 160 tys. posiadają atrakcyjną cenę poza tym nikt nie odda galaxy za psie pieniądze. Za dobre auto trzeba zapłacić dosyć dużo.
~Daniel
Van 1.8 TDCi 125KM 92kW
Auto do pracy (ambulans), za takie pieniądze ciężko kupić coś nie zajeżdżonego, jednak trwałość materiałów - kiepska, przecierają się fotele, pękają plastiki w kokpicie, wycierają guziki w środkowej konsoli.
~jurix
Van 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
cennajest ok ,polecam wszystkim ten model cena nie jest wygorowana za takie auto porownujac ja do innych cen aut tego rodzaju, ma leopsza sylwetke od szarana i lepsza niezawodnosc niz reno the best
~Piotr
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
Nie mam większych uwag. Za taką cenę (120.000zł po zniżkach - z systemem multimedialnym navi, DVD, SD, bluetooth, USB) spodziewałem się solidnego auta i takie otrzymałem.
~PM
Van 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Można kupić taniej przez brokera, choć to nieco mniej wygodne. Oczywiście mógłby być tańszy. Ale można dość dobrze negocjować z niektórymi dealerami spoza Warszawy.