Lista ocen Ford Galaxy III Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW od 2010 (8) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~m@rio
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
kawal blachy to i koszt duzy przy zakupie byly rozwazane galaxy, espace i sharan za wyposazenie wygral sharan, ale czas oczekiwania 6 miesiecy na niego, zdyskwalifikowal go espace ma opinie awaryjnego, ale te fotele kapitanskie :)) galaxy byl dostepny szybko tylko 2 miesiace od zamowienia, + w miare dobra opinia o bezawaryjnosci, wiec wygral gdybym mial wiecej czasu wybralbym sharana
~11Kera
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
Uważam, że zarobki w Polsce są na zbyt niskie aby odpowiadać na to pytanie rzetelnie. Niemiec za rok pracy wymaga aby auto było super.. Czego może wymagać Polak płacą za auto pracą 4 lat :-) - powinno być idealnie. A tak nigdy nie jest.
~Piotr
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
Nie mam większych uwag. Za taką cenę (120.000zł po zniżkach - z systemem multimedialnym navi, DVD, SD, bluetooth, USB) spodziewałem się solidnego auta i takie otrzymałem.
~abukq
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
Cena trochę powyżej 100k zł (wersja ghia) za tak duże, komfortowe i niezawodne auto mówi samo za siebie.
~automat13@op.pl
cena-troche-za-wysoka-za-dużo-dopłat-za-dotatkowe-wyposażenie
~Radosław
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
cena może nie najniższa ale za to kawał dobrego auta
~JANUSZ
TROSZKE-TANSZY