Oceny Ford Kuga II SUV Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW 2016-2019

Ford Kuga II SUV Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW 2016-2019 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Ford Kuga II SUV Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW 2016-2019

~Robsonik67
SUV Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
mam mieszane uczucia po przesiadce z Mondeo-siedzi się wygodnie i siedzenia są nawet lepsze niż w mondku ale dziwnie wysoko. Wrażenia podczas jazdy ,jakby jechało się znacznie szybciej niż w rzeczywistości. Ale ma wiele rzeczy ,które cieszą na co dzień ,praktycznych rozwiązań ułatwiających życie: elektryczna klapa, kamera cofania i czujniki wokół ,niezła nawigacja ,audio Sony z 9 głośnikami ,sprawny bluetooth ,podgrzewane siedzenia ,ładna...
3,7
~Łukasz
SUV Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Generalnie mając na uwadze konkurencję w tym naprawdę rozbudowanym segmencie SUV/Crosoverów auto raczej dla fanów marki, lub osób nabywających je w bardzo konkurencyjnej cenie (teraz na dużych wyprzedażach). Jeśli natomiast porównywać je do innych modeli z tego segmentu (KIA Sportage, Hyundai Tucson, Opel Grandland X, Peugeot 3008 itp., nie mówiąc już o Toyocie rav4), to auto przegrywa praktycznie w każdej kategorii z każdym. Mogę sobie...
~Właściciel Forda
SUV Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Auto fajne tylko trochę skrzypia plastiki. Ale pewnie jak w każdym innym samochodzie. Kabina jest super wyciszona. Fotele mega wygodne z pośród aut które oglądałem kia Hyundai Mazda Honda seat Ford bije konkurencję w 100 procentach. Nie ma żadnych szumów opon jak u innych producentów jest poprostu cicho aż chce się jeździć.
3,8
~P_Bartosz
SUV Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Auto obszerne w kabinie, jednak "luk" bagażowy jest kompletnie nieadekwatny do gabarytów auta - mały i płytki bagażnik. Podróże na dłuższe trasy ok, jednak brak regulacji podparcia ud daje się we znaki. Nawigacja ma BARDZO przestarzałe mapy, jednak jest darmowy program aktualizacji, który FORD uruchomił w tym roku - aktualizacja ponad 20GB, więc dla kogoś, kto ma czas :).
~Paweł
SUV Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Po awarii czujnika pompy sprzęgła, uszkodzonym uszczelniaczy na pół osi i serwisie Forda odechciało mi się tego samochodu. Nie mniej jednak im więcej robiłem km Kugą tym bardziej się do niej przyzwyczajałem a wcześniej wymienione mankamenty poszły w niepamięć
~Marek A
Auto dobrze się prowadzi, do prędkości 130 dosyć niskie spalanie 7.2 do 7.5
~Andy 01
SUV Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Auto bardzo dobre dla rodziny.Materialy w wnetrzu pojazdu mogly by byc lepszej jakosci.
3,1
~Dorsz
SUV Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Niestety nie polecam za względu na jakoś serwisu. Którego priorytetem ,jak odniosłem wrażenie,jest uniknie odpowiedzialności za wady.
~robsonik67
SUV Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
auto do niedawna należące do moich marzeń-ma wszystko ,co zawsze chciałem mieć i w dodatku ładnie opakowane:wersja ST-Line. Niestety już zachwyt minął ale pozostała przyjemność z użytkowania.
2,7
~Lukasz
SUV Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
W aucie rozpadl się silnik jeszcze na gwarancji na szczescie, pękł blok. Zaraz po gwarancji przy 35 tys km. Rozsypala sie skrzynia w drobny mak
Ford Kuga II SUV Facelifting