Lista ocen Ford Kuga III SUV Plug-In (10) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Cads
SUV Plug-In 2.5 EcoBlue 225KM 165kW
Tu mozna napisac referat. Niektorzy uwazaja ze wersja PLUG IN jest bez sensu - w moim wypadku nie. Jezdze ok 70% przebiegu "wokół komina" i srednio dziennie robie 40-45 km wiec naladowany do pelna akumulator bez problemu starcza mi na cały dzień. W takim przypadku sr. spalanie mam 0.4l/100km w trybie tylko elektryka - przejechane w ten sposób na razie ok 600km (tylko elektryka ale zauwazylem ze paliwo tez jest zuzywane na dogrzanie silnika...
~Arek
SUV Plug-In 2.5 Hybrid 190KM 140kW
Niskie spalanie poniżej 6l/100km, tanie naprawy lub właściwie brak napraw, jedynie wymiana olejów i filtrów. Nigdy nie jeździłem bardziej oszczędnym autem a było ich sporo, w tym też diesel.
~Krzysiek
SUV Plug-In 2.5 Hybrid 190KM 140kW
Wersja Vignale, wiec trochę kosztowała. Hybryda, a wiec mniejsze zużycie tarcz, klocków i paliwa. Auto praktycznie nowe, więc trudno coś mówić o kosztach serwisowych itp.
~Piotr
SUV Plug-In 2.5 Hybrid 190KM 140kW
Sporo mniejsze spalanie względem typowych silników spalinowych. Do Tiguana mam spadek średniego spalania o ok. 3 litry na 100
~Gregor
SUV Plug-In 2.5 Hybrid 190KM 140kW
Auto na gwarancji wiec jeszcze za wcześnie cokolwiek powiedzieć, ale ilość awarii w przeciągu pół roku daje sporo do myślenia.
~slavko
SUV Plug-In 2.5 Hybrid 190KM 140kW
Na razie tylko po 15 tys. przegląd w serwisie - wymiana oleju i filtrów
~MarcinC
SUV Plug-In 2.5 EcoBlue 225KM 165kW
bardzo awaryjny samochód Ford Polska nie chce naprawiać usterek na gwarancji
~Slavko
SUV Plug-In 2.5 Hybrid 190KM 140kW
jeszcze nie wiem - brak odp.przeboegu względem jakiś przeglądów
~Dominik
SUV Plug-In 2.5 EcoBlue 225KM 165kW
Super. Można jeździć przynajmniej latem na samym prądzie. Super.
~Witold
SUV Plug-In 2.5 Hybrid 190KM 140kW
Jak dotąd nie mam odniesienia . samochód za nowy .
Ford Kuga III SUV Plug-In