Lista ocen Ford Kuga III SUV (16) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mariuszpp
SUV 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
O i tutaj zapomniałem napisać. Jeszcze się z taką fuszerka nie spotkałem. Jedziesz powoli ledwo wieje na 3 poziomie wiatraka, lecisz na autostradzie najnizszy poziom wiatraka wieje jakby był na full. I już nie możesz przykręcić. Jak zatkasz chociaż jeden otwór, to coś tak świszczy. Do tego temperatura na wyświetlaczu to chyba jakoś losowo pokazuje. Czasami 19 jest ok, a czasami 22 za chłodno. Po prostu nie wyczaisz. Polecam 15 letnie audi...
~Roger
SUV 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Wentylacja ok, jedynie nie za bardzo mi się podobają ustawienia auto klimatyzacji. Jeżeli ustawimy zadaną temperaturę to jak wejdziemy do auta a temperatura wzrosła to nie zwiększa się siła nadmuchu a jak schłodzi do wybranej temperatury to siła nadmuchu nie spada. dotyczy to również ogrzewania. w poprzednim aucie automatycznie siła nadmuchu się dostosowywała. tu można sobie w auto można wybrać manualnie siłę nadmuchu.
~MarekMarecki75
SUV 2.0 EcoBlue 190KM 140kW
Tutaj wielki plus za możliwosc zdalnego uruchamiania autka. W VW miałem Webasto uruchamiane zdalnie i tu przy mrozach trwało to dłuższą chwilę zanim atko odmarzlo.. Rozwiązanie w Fordzie jest genialne, uruchamiasz aplikacja samochód i w 5 min autko jest praktycznie gotowe do odjazdu. Szybki odmarzniete, siedzenia podgrzane. Bajka.
~Andrzej ze Śląska
SUV 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Klimatyzacja mam wrażenie słabiej sobie radzi niż w moim poprzednim F.Fokusie ale i tak jest nieźle Ogrzewana szyba + lusterka + kierownica + fotele przód i tył powinny w zimie dać radę
~Andrzej
SUV 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
W poprzednich modelach Forda klima lepiej się sprawowała, ta działa słabo, jak mi wyjaśniono w serwisie projektanci musieli ciąć moc klimy żeby wyrobić normy spalania
~S1 Bolec
SUV 2.0 EcoBlue 190KM 140kW
Mam webasto które nigdy praktycznie się nie włącza komunikat słaby akumulator. Wymieniony na nowy dalej problem.
~Tomek
SUV 2.0 EcoBlue 190KM 140kW
Samochód sprawnie i szybko się nagrzewa na plus możliwość zdalnego uruchamiania pojazdu przez co można wsiąść do ciepłego auta.
~Kris
SUV 2,0 EcoBlue 120KM 88kW
Wolno się nagrzewa, mimo automatycznych żaluzji przed chłodnicą - bo diesel , małe starty na ciepło w silniku
~Kris
SUV 2,0 EcoBlue 120KM 88kW
Dziennik kosztów dla Ford Kuga III SUV
7,9
~Kierowca Forda
SUV 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Latem chłodzi, zimą szybko odmraża przednią szybę i lusterka. Opcja Winter - polecam.
Ford Kuga III SUV