Ocena kierowcy - Ford Kuga III SUV

Andrzej, 3 lata temu
Silnik 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Rok produkcji 2020
Ford Kuga III SUV 1.5 EcoBoost 150KM 110kW 2019-2024 - Oceń swoje auto
Silnik : zwłaszcza w trybie sport, auto przyspiesza lepiej niż się można spodziewać
Po przejechaniu 3k km mogę stwierdzić, że auto pozytywnie zaskakuje. Obawiałem się, że 150 koni i silnik 3-cylindrowy o pojemności 1,5 będzie to za mało dla takiego auta, ale jest lepiej niż się spodziewałem. Oczywiście lepiej by było gdyby pod maską było 200 koni i więcej, ale to już mowa o całkiem innych pieniądzach i klasie auta. Głównie podróżuję na trasach i spalanie przy prędkości około 90-100km/h to 7L a przy 140-150km/h to 8L, zatem raczej oszczędnie. Auto dobrze wyposażone, bardzo dobrze wyciszone, mieści się 5cio osobowa rodzina z psem. Oczywiście są też minusy: mam wrażenie, ze bieg pierwszy wchodzi z lekkim oporem, tak samo bieg drugi. Dalsze biegi bezproblemowo. Poza tym, po kilku godzinach jazdy fotel kierowcy zaczyna być niewygodny (ale to może kwestia odpowiedniego ustawienia).
mam wrażenie, ze bieg pierwszy wchodzi z lekkim oporem, tak samo bieg drugi
Auto prowadzi się rewelacyjnie
Żadnych problemów do tej pory
bardzo dobra widoczność przez szyby jaki w lusterkach
Generalnie ok, ale po kilku godzinach jazdy fotel kierowcy zaczyna być niewygodny (ale to może kwestia odpowiedniego ustawienia)
podgrzewana fotele przednie, kierownica oraz kanapa tylna - wystarczy chyba każdemu
nawet przy odsuniętych na maxa przednich fotelach, wysokie osoby mają dość miejsca na nogi
super wyciszenie, także przy 150km/h
spalanie mniejsze aniżeli się spodziewałem
za takie wyposażenie w porównaniu do konkurencji, warto zapłacić
póki co, nic sie nie wydarzyło
póki co, nic sie nie wydarzyło