Lista ocen Ford Mondeo I Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW 1993-1996 (14) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zbyszek.gora@gmail.com
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Wydaje mi się, że ten element mógłby być lepiej dopracowany, aczkolwiek nie mam specjalnie porównania. Jak już wspominałem, przy około 110 km/h zaczyna być słychać łożysko, dość głośne są zimowe opony. Przy 140 km/h ma się wrażenie, że na zewnątrz wieje silny wiatr. Cały czas jednak można normalnie rozmawiać. Komfort jazdy w żaden sposób nie cierpi.
~MKI Pażdziernik
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Do 100km/h cisza a powyżej szyby świszczą.Pozatym przy otwartym oknie nawet przy małej prędkości mocny szum . Ale za tą cene i przy tym konforcie jazdy nie ma co narzekać.Napewno pozytywnie was zaskoczy swoją niezawodnością.
~Joachim
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Bylo dobre do czasy gdy w zimie lewarek \"wyskoczył\" spod samochodu gdy zdjąłem przednie koło, i wapakował się w próg i drzwi kierowcy. Teraz za bardzo słychac szum toczenia opony i wiatr.
~caly_marcin
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
praca silnika nie jest najgorsza ale niestety wyciszenie zewnątrz bardzo kiepskie, pewnie wina też wieku auta i starych uszczelek ale cóz, jest głośno...
~Saleen
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Jak dla mnie troche za cichy ]:)...wstawilem tlumik basowy, strumiennice i sportowy uklad dolotowy...wciaz za cichy...ale mruczy jak kot.Arrrrrrrrr.......
~zuza
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Nie jest to auto wewnątrz bezszelestne, ale są głośniejsze ;) Nie potrzeba wyjątkowego car audio, żeby komfortowo posłuchać radia.
~Tomisiu
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Doskonałe wyciszenie i cichutki silnik. Przy niewysokich obrotach i cicho włączonym radiu - ledwo dosłyszalny.
~Ford Maniak 25
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Tak jak już wspomniałem bardzo cichy w środku silnika prawie nie słychać. przy wyższych obrotach jest słyszalny ale to ok. 7,5 tys.
~pjotrsharq@tlen.pl
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
wielkich hałasów nie ma, wyciszenie b. dobre, głosniej sie robi dopiero przy 140-150 km/h ale nie na tyle by to było dokuczliwe

Usterki Ford Mondeo I

Ford Mondeo I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~masterb
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Jak jest cieply to cichutko, natomiast nazimnym troche glosno.
Ford Mondeo I Hatchback