Lista ocen Ford Mondeo I Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW 1993-1996 (18) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MRT2000
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
Za niewielkie pieniądze można mieć bardzo wygodne i bezpieczne auto. Nie będzie to wyścigówka, ale codziennie do pracy i na każde wakacje zawsze dojedzie i wróci. Jest jak dobry pies, jeśli o niego dbasz nigdy cię nie ugryzie i zawsze obroni.
~Taz
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
Wystarczy dbać o ten samochód a odwdzięczy się bardzo dobrym użytkowaniem. Wymieniać regularnie płyny (jeździłem do końca na pełnym syntetyku) naprawiać to co wyskoczy (ceny części tanie) i będziemy się cieszyć bardzo długo.
~Marcin glx
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
malo które auto z tych lat posiada wspomaganie kierownicy el.szyby lusterka fotele. Moim zdaniem lepiej kupic mondeo nisz szmelc wagena golfa pasata z 93r i miec golasa i tak samo trzebe bedzie kase ladowac w naprawy.
~mkII wersja NORDIC
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
Za stosunkowo niewielie pieniądze otrzymujemy solidne auto bogato wyposażone, niestwarzające żadnych problemów (w moim pzypadku) z bardzo dobrym układem kierowniczym, cihym i konfortowym wnętrzem. POLECAM
~Mariusz Bytom
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
auta sa stosunkowo nie drogie jak na to co oferują, zwykle sa dobrze wyposażone a za wieksze pieniądze kupuje się kiepskie volkswageny czy audiki gołe bez niczego nie wiedzieć czemu.
~elo mundek
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
duzo lepiej byc nie moze,goraco polecam,da sie kupic model utrzymany super za male pieniazki i byc mega zadowolonym tylko trzeba szukac i szukac...
~Ship84
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
Wykonanie może nie jest idealne, ale zadowala. W porównaniu do ceny jakość jest naprawdę zadowalająca
~rafi7172
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
w zakupie jest to auto bardzo tanie spełniające w 100% moje oczekiwania.
~Krysiak_witold@interia.pl
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
niska cena na strcie za duże auto.koszty cześci jak do vektry
~misiaczek383@buziaczek.pl
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
jakośc za dobrą cenę za nieduży pieniądz można nabyć bardzo dobry egzemplarz
Ford Mondeo I Hatchback