Oceny Ford Mondeo I Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW 1993-1996

Ford Mondeo I Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW 1993-1996 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Ford Mondeo I Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW 1993-1996

~Damian
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
Nie wiem, czy komukolwiek jeszcze się przyda to co napiszę, bo te auta już wymierają (mk1). Przez prawie 5 lat, kiedy jeździłem fordem, nigdy mnie nie zawiódł. Jeszcze w zeszłym roku, 19-latkiem, nie bałem się jechać prawie 2000 km na południe Europy. Przez ten czas robiłem zawieszenie, przewody hamulcowe, miskę olejową. Te 2 ostatnie to przez za niski jak dla mnie prześwit (no i moją nieuwagę też :)). Z kompletem pasażerów jazda po...
~WuQ
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
Bardzo fajny samochód. Idealnie nadaje sie dla rodziny, pojemny bagażnik, dużo miejsca w środku nadaje sie na wypady poza miasto. 115KM wystarczy żeby bez problemu wyprzedzać niedzielnych kierowców. Wystarczy o samochód dbać a będzie nam służył wiernie przez długie lata :)
~Marcin glx
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
Jest to auto nie zawodne nigdy nie mialem problemu z uruchomieniem palil nawet w -25c z pierwszego klucza, czesto ulega uszkodzeniu zawieszenie przód/tył , hamulce szczeki nie mam już sil na nie, skrzynia biegów potrafi czasem sie zaciac (tak jest umnie nie wiem jak w innych), spalanie lato na poziomie 8-9l miasto, zima 10-14l miasto. maxymalnia predkosc jaka osiagnełem moim autem to 190km/h przyspieszenie od 0-100 ok 11-13sec.
3,6
~Strzala
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
Zbyt miekkie zawieszenie, ktore szybko sie eksplatuje, trzeszczace plastiki, malo precyzyjny uklad kierowniczy, malo dynamiczny silnik przywoite spalanie, duzo miejsca w srodku, wysoki komfort jazdy, wygodne fotele, bogate wyposazenie (jak na te lata, wersja ghia), tanie czesci, mala awaryjnosc
~Pawel Kalmar
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
Nie pozostaje mi nic innego jak wystawić piątkę. Biorę pod uwagę nie tylko ten konkretny model, ale również inne, które posiadam. Brałem również pod uwagę cenę zakupu i wydatki na przeglądy- tylko i wyłącznie w ASO- trafia tam nawet mój Escort z 95 roku- lubię dbać o auta.
~bambo
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
Moim zdaniem mondeo jest naprawde siwtnym autkiem. Dla rodziny super(duży bagaznik) ja mam heatchbak i mozna tam na prawde wiele wsadzic. Mysle ze i młody chlopak znajdzie cos dla siebie poniewaz silnik daje sobie swietnie rade z ta prawie 1,5 tonowa masa i mozna sie poscigac. Chłopcy polecam przeszczke z kobieta szczegolnie na tylnim siedzeniu:-D sprawdzane:-p

Usterki Ford Mondeo I

Ford Mondeo I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~mkII wersja NORDIC
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
Super autko.Polecam wszystkim.Lecz układ wydechowy nie jest najtrwalszy :( Autko w serii ma dużo "bajerów" 2 poduski ABS wspom + regulacja kier w pionowo i poziomo,elektryka szyb lusterek foteli itp Póki co auto jest bezawaryjne i nie było nic jeszcze robione i wymieniane poza materiałami eksploatacyjnymi
~dzekis@wp.pl
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
mankament? koszty serwisów i części. A tak? Wygodne auto, dość duże, spory bagażnik, świetnie się trzyma drogi. I na to wyposażenie i klasę niedrogi w zakupie (używany, miał 4 lata w momencie kupna). Dość duże koszty eksploatacji, ale ma to do siebie, że tfu...tfu.. jest bezawaryjny.
~Taz
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
Dobry samochód bez rewelacji i dość tani w użytkowaniu.
~elo mundek
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
fajny samochod dla ludzi ceniacych komfort,bezpieczenstwo,niskie koszty utrzymania,przestrzen ale miejsce aby zawsze znalesc.
Ford Mondeo I Hatchback