Lista ocen Ford Mondeo I Kombi (158) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 117 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~altoot@tlen.pl
Kombi 2.5 i 24V 170KM 125kW
Generalnie jest dobrze. Czasami dokuczają drobiazgi typu działający tylko w jednym zakresie przycis regulacji fotela, albo szyby, nie odbijający kierunkowskaz etc...
~kloocznik
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
w ciągu roku eksploatacji poza normalnymi wymianami płynów i filtrów jedyne co się zepsuło to linka otwierania drzwi kierowcy - koszt (oryginalna) ok 80zł + montaż ok 40zł.
~^fif^
Kombi 1.8 TD 88KM 65kW
jak na razie brak jakiś więkrzych usterek. W zasadzie jedyne co musiałęm naprawić to rezystor sterujący nadmuchem powietrza. Zajeło mi to 5 minut a koszt naprawy wyniusł 0.00 PLN:).
~Grzegorz-Rzeszów
Kombi 1.8 i 16V 112KM 82kW
Spalone żarówki: stopu, podświetlania tablicy rej, schowka oraz dioda od podświetlania zegarów.Ale to faktycznie drobiazgi i występuja w każdym aucie z takim stażem.
~dj.ludi
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
Jak Wczesniej pisałem lekko sie poci miska olejowa a poza tym nie moge na szrotach dostac linki do predkosciomierza a nowka kosztuje 300zl
~Fsagem
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
Czasem zdarzaja sie drobne usterki (niektore potrafia byc dosc uciazliwe) na szczescie wiekszosc mozliwa do usuniecia samemu lub niewielkim nakladem finansowym
~Radzio509@gmail.com
Kombi 1.8 i 16V 112KM 82kW
Przy 13 letnim aucie już nie ma co czepiać sie pewnej ilości drobiazgów, które zawsze się pojawią, ale Fordzik ma czasami naprawdę złe okresy.
~stary71
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
Łamiące się dźwigienki nawiewów i uchwyt podpory maski silnika. Reszta trwała, zwłaszcza tapicerka. Wycieki oleju (roszenie) - często spod pokrywy zaworów.
~supermario z ontario
Kombi 2.0i 130KM 96kW
poduszka silnika zaczęła grzechotać przy 70 tys., pojawiają się drobne wycieki oleju z silnika przy klapie zaworów -pocenie się silnika
~dziwak@go2.pl
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Nic mi na razie (zrobiłem 10 tys. km) nie nawaliło więc jest dobrze. Troszkę przyczepię się do drobiazgów typu "łamiące się" wyloty powietrza.
Ford Mondeo I Kombi