Lista ocen Ford Mondeo I Kombi (158) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 117 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~borys
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
autko bardzo fajne jak za tak śmieszne pieniądze.Może autko które kupiłem wymaga trochę kosmetyki bo jest stosunkowo mocno zaniedbane gdyż zostało kupione od faceta który woził nim ziemniaki:(na wsi.ale jak doprowadzę go do stanu w jakim być powinien i tak wyjdzie taniej:)niż stoi w cennikach
~Mikenadir
Kombi 1.8 i 16V 112KM 82kW
Denerwujące, pękające plastiki kierowania nawiewu i zamek tylnej klapy, reszta na przyzwoitym poziomie. Eksploatowany na lpg przez ponad 50000km i brak problemów. Recepta to przewody i świece motorcraft. PS usunięcie katalizatora wyraźnie ożywia mondka.
~broeos
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
denerwuje odpalanie w zime..w garażu grzałka i jest w porzadku ale inaczej bylby problem..trzeba miec dobry akumulator, zawieszenie szybko sie zuzywa na \"genialnych\" polskich drogach..i troche zaczyna rdzewieć..ale to w koncu ford
~Michał
Kombi 1.8 TD 88KM 65kW
Nie było świetnie ale źle też nie, taki przeciętniak pod tym względem, chyba 3 razy przez 5 lat urywała mi się linka od sprzęgła, karoseria też do najtrwalszych nie należy, trzeba pilnować.
~Ice Man
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Ciągle zawieszające się przyciski podgrzewania foteli (naprawa prosta przy pomocy małego nożyka, wystarczy odgiąć blaszki), usterki sterowania dmuchawy, żółknące wkładki reflektorów przednich
~studio.aerografu@gmail.com
Kombi 1.8 i 16V 112KM 82kW
-drobiazgi? -jakie drobiazgi? ;-) -poza typowymi rzeczami wynikajacymi z uzywania auta (typu tarcze i klocki hamulcowe i rura wydechowa skladajaca sie z dwoch czesci) to nic sie nie wydarzylo w moim autku
~arturro
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
jedyny mankament to slaba jakość kratek wentylacyjnycy, moje mondeo ma 252 tyś przebiegu mam go od roku - zmieniałem jedynie łącznik stabilizatora z tyłu. pomijam klocki , olej i filtry
~oliwek
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
jak dotad a auto mam poł roku nie było zadnych problemow, wymieniłem sprezyny z przodu ale to z tego powodu ze jedna pekła wiec wymieniłem obie, i tuleje wahaczy ale to przy naszych drogach normalne
~BOB
Kombi 1.8 i 16V 112KM 82kW
Klapa bagznika juz mi sie 2x zamkneła na amen! Centralny szaleje! Raz tak zaszalał ze gdyby nie kamien to bym nie wszedł. A to wydech sie zerwie z wieszaka. Drobne upierdliwe usterki :)

Usterki Ford Mondeo I

Ford Mondeo I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~MR-BIG
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Kupiłem auto jak miało 10 lat. Przez 5 lat jak nim jeżdzę lat w warsztacie byłem może 6 razy. Głównie hamulce i zawieszenie, czyli nic szczególnego. Poza tym wszystko ok.
Ford Mondeo I Kombi