Oceny Ford Mondeo I Kombi 1.8 i 16V 115KM 85kW 1993-1996

Najnowsze oceny Ford Mondeo I Kombi 1.8 i 16V 115KM 85kW 1993-1996

4,1
~Mondelas1996
Kombi 1.8 i 16V 115KM 85kW
To moje trzecie Mondeo.Pierwsze kombi było z Holandi z lpg.Przebieg 180 tys, ja na podst. książki serwisowej wyliczyłem,że miał około 260 tys.Po 4 latach dołożyłem mu do 360 tys km i sprzedałem.Nadal jeździ w moim rodzinnym mieści pomimo tego,że upłynęło już 7 lat od sprzedaży.Oprócz zmiany reduktora lpg, bo kichał na gazie / może reduktor miał z 300 tys km/ wymieniłem gumy w zawieszeniu przednim/grosze/ i chyba tyle co w nim...
4,1
~Mondelas1996
2,9
~zyzio85
Kombi 1.8 i 16V 115KM 85kW
auto za te cene nie moze byc dobre tym bardziej ze do roboty jest dobre palil 5 litrow oleju na 500 km ale olej mam za darmo, po jakims czasie kupilem uzywany silnik i bylo ok. Co jakis czas cos sie psulo to przeplywka to sąda same duperele. W środku to klamka uleciała to klapy sie nie dalo otworzyc
~tomaszek355
Kombi 1.8 i 16V 115KM 85kW
Byłem nastawiony pesymistycznie do forda opinie o nim zapożyczyłem przed kupnem z tego portalu i nie żałuję.Jestem z mojego mondziaka bardzo zadowolony i powiem tak można takie auto kupić za grosze i jezdzic długo jeśli się dba o wymianę oleju i pilnuje tego co trzeba jak to ktoś kiedyś powiedział ford gówno wort ale jezdzi się jak lord i to się sprawdza tylko w drugim punkcie jazda nim
~pabloo
Kombi 1.8 i 16V 115KM 85kW
bardzo tani w utrzymaniu (koszt przejechania 100km na gazie wynosil 20pln) przez ponad 100tys km nic sie nie popsuło. wszystko było wymieniane na czas (orginały w śmiesznych wrecz cenach) i samochod nigdy nie zawiódł. bardzo duzy bagaznik
~Zew
Kombi 1.8 i 16V 115KM 85kW
jestem kierowcą forda i lubie te auta bo są to zwyczajnie auta do jeżdżenia kompromis nie za drogi nie za tani nie psuje sie ciagle choc nie jest tez 100% bez awaryjny itd jednak sercem jestem z Alfą
Dziennik kosztów dla Ford Mondeo I Kombi 1.8 i 16V 115KM 85kW
11,0
~Lukasz
Kombi 1.8 i 16V 115KM 85kW
Jestem bardzo zadowolony - Mondka kupilem po Fiacie Bravo z ktorym mialem mnostwo problemow i wydatkow. Od 2 lat ciesze sie autem ktore nie jest skarbonka i za niewielkie pieniadze pewnie, bezpiecznie i wygodnie przewozi cala rodzinke z pkt a do pkt b. Polecam tego Forda!
3,7
~fishcap@go2.pl
Kombi 1.8 i 16V 115KM 85kW
Padł po 100 tyś termostat/rezystor dmuchawy/klamka od drzwi pasażera z tyłu-sprężyna/zamek w tylnej pokrywie (kombi) "nie odskakuje" i tylko kluczem moge otwierać/. Generalnie OK, ale te padające duperele "bolą"..... Zaparowane szyby to masakra. Tylko klima - inaczej nic nie widać (na początku jazdy) wilgotna porą.
~chokai@poczta.onet.pl
Kombi 1.8 i 16V 115KM 85kW
Jestem z niego zadowolony. Na razie przejechałem 6 tys. km, więc to stosunkowo niedużo, ale w porównaniu z poprzednim autem (którym zrobiłem ponad 90 tysięcy) jeździ mi się o niebo lepiej. W zasadzie mógłbym wymienić dwie wady posiadania takiego auta: trudności ze znalezieniem miejsca do parkowania i koszt paliwa przy jeździe po mieście.
~edek
Kombi 1.8 i 16V 115KM 85kW
auto jak na tą mase jest dość energiczne i oszczędne
Ford Mondeo I Kombi