Oceny Ford Mondeo I Kombi 2.0i 130KM 96kW 1996

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Ford Mondeo I Kombi 2.0i 130KM 96kW 1996

~astrateam90@poczta.onet.pl
Kombi 2.0i 130KM 96kW
Aukto fajne! W mojej rodzine zawsze sie jeżdziło vw, a moim poprzednim autkiem był opel astra gsi 16v z motorem 2000cm 16v (oj działo sie działo za kierownicą)!!! Troche sceptycznie podchodziłem do forda ale musze przyznać ze jestem mile zaskoczony! Mondziak świetnie się trzyma drogi pali mi w miescie do 10l ale na pełnej klimie a na trasie zeszłem nawet do 6,2l/100km!! Dynamika na wysokim poziomie a szczególnei po zamontowaniu storzkowego...
~Y
Kombi 2.0i 130KM 96kW
Bardzo dobry samochod klasy sredniej. Mam kombi, 2.0 Zetec LPG wersja Ghia i jesli bede zmienial to wylacznie na wiekszy (minivan), bo za podobna cene duzego skoku jakosciowego w komb to juz nie znajde.i
3,7
~Jarek P.
Kombi 2.0i 130KM 96kW
Bogato wyposażone, duże rodzinne auto za niskie pieniądze. Pomimo ostrzeżeń że Ford g...no wort jestem zadowolony. Dość wysokie zawieszenie pozwala uniknąć łapania krawężników, kretówek itp (znowu porównanie do P 406). Zagazowany jest idealnym rozwiązaniem dla niezbyt zamożnych większych rodzin.
~INFOL
Kombi 2.0i 130KM 96kW
Świetny samochód. Wyposażenie doskonałe (mam wersję Ghia), z LPG sama radość - wreszcie komfortowo i tanio można jeździć:) Niestety widok do tyłu w wersji kombi jest bardzo słaby. Dobrze, że mam czujniki cofania, bo bez nich byłoby bardzo ciężko np. parkować.
~MK2_2.0_136
Kombi 2.0i 130KM 96kW
Miałem obiekcje przed zakupem. Teraz mam sporo satysfakcji
~xavi
Kombi 2.0i 130KM 96kW
LPG II generacji + BLOS !!! Małe pieniądze - Ogromne możliwości. Wersja 5-drzwiowa zapewnia mi wygodę kombi przy sylwetce limuzyny.

Usterki Ford Mondeo I

Ford Mondeo I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~wojtuss@interia.pl
Kombi 2.0i 130KM 96kW
bardzo komfortowe, praktyczne autko, mozna sie w nim zakochac i ciezko bedzie sie kiedys z nim rozstac, jesli sie o niego dba odwdzieczy sie wlascicielowi
~arek
za te pieniadze, wygodne auto,wielki bagażnik1600l,mało pali,jest ok
~malolata
Kombi 2.0i 130KM 96kW
jeast autko bardzo przyzwoite z przodu i w srodku lecz z tyłu samochodu nie ma rewelacji
~elko@op.pl
Kombi 2.0i 130KM 96kW
Trochę słaba blacha reszta może być. Za takie pieniądze tak dużego i wyposażonego auta się nie kupi.
Ford Mondeo I Kombi