Lista ocen Ford Mondeo I (238) - Ergonomia

Na liście zabraknie 320 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Taz
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
Wszystko na swoim miejscu i w zasięgu ręki. Czasem na dłużej wzrok odwracało nisko umiejscowione radio ale to szczegół.
~Mondeusz
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Nie ma się do czego przyczepić. Wszystko jest tam gdzie być powinno. Pomimo wieku wszystkie przełączniki i żaróweczki OK.
~piotras84
Sedan 1.6 i 16V 90KM 66kW
światła awaryjne włącza się na kierownicy. jak chcesz komuś puścić dzięksa wyjeżdżając z ulicy to niezbyt fortunne rozwiązanie
~olo
Kombi 1.8 i 16V 112KM 82kW
bdb, trzeba sie wiadomo przyzwyczaic, ale bardziej chodzi o design wnetrza i wszystkich przyciskow, pokretel niz o funkcjonalnosc
~marix498@o2.pl
Hatchback 1.8 TD 88KM 65kW
Wszystko na swoim miejscu, zero zbędnych gadżetów. Głupim pomysłem jest umieszczenie włącznika swiateł awaryjnych za kierownicą.
~hudzik
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
duże czytelne wskaźniki, dobrze opisane pokrętła nawiewów, troche nieciekawie umieszczone przyciski szyb elektrycznych
~Lukasz
Kombi 1.8 i 16V 115KM 85kW
Wszystko jest tam gdzie powinno, nie ma zato uchwytu na kubki z przodu. Schowek pod podlokietnikiem jest malo przydatny.
~szary11@interia.pl
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Wszystko w zasięgu ręki i tam gdzie być powinno. Jedynie denerwuje mnie el. regulacja lusterek na środku deski rozdzielczej!
~dziwak@go2.pl
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Bardzo dobra. Można się lekko przyczepić do zbyt krótkich oparć (mam 190 cm wzrostu), ale to tylko drobniuteńki szczegół.
~waldemarkocyla@op.pl
Kombi 1.8 i 16V 115KM 85kW
wszystko ok. fotele wygodne, wszystko pod ręką ale środkowy podłokietnik nie wygodny i skrzypi a plastik się wygina