Oceny Ford Mondeo I Sedan 1.8 i 16V 112KM 82kW 1993-1996

Ford Mondeo I Sedan 1.8 i 16V 112KM 82kW 1993-1996 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Ford Mondeo I Sedan 1.8 i 16V 112KM 82kW 1993-1996

~Artur Drops
Sedan 1.8 i 16V 112KM 82kW
Potrzebowałem auta, które będzie maksymalnie duże w środku (mam 193cm wzrostu), i ekonomiczne. Fordzik, zwłaszcza na długich trasach świetnie spełnia oba wymogi. Przestrzeni w ch**. Bagażnik mógłby być większy, ale to tylko sedan. Kombi ma wręcz przepastny. Chyba tylko Volvo mają większe kufry. Tani, wygodny samochód.
~hophopowiec@o2.pl
Sedan 1.8 i 16V 112KM 82kW
Myślę, że za tą cene to całkiem przyzwoity samochód. Żadnych śladów rdzy, układ jezdny w porządku, części w miare tanie. Jedyne co, to wymiana przewodu hamulcowego bardzo kosztowna (400zł). Jak na 112KM muli troche :(
3,8
~Marko
Sedan 1.8 i 16V 112KM 82kW
Na benzynie potrafi zaskoczyć niskim spalaniem w trasie, udało się schodzić poniżej 6litrów, w mieście dużo gorzej bo i 10potrafił spalić, na gazie spala w miare równo czy to miasto czy trasa ok 10litrow gazu
~uli23
Sedan 1.8 i 16V 112KM 82kW
Lubie ten samochod, za wygode, lepiej niz passat.. (moja subiektywna ocena), bardzo pozytywnie.. Jedna RZECZ TYLKO MNIE DENERWUJE SWIATLA!!!!! tragedia zolkna.. nic nie idze zrobic... nawet wymiana szkielka w reflektorze na dlugo nie pomoze.
~artur@ife.p.lodz.pl
Sedan 1.8 i 16V 112KM 82kW
kilka rzeczy psuje ogolna ocene wiec nie moge dac 5. dalbym 4.5. troche za duzo pali, inne rzeczy mozna mu ostatecznie wybaczyc. jest to dobre, przestronne, dosc dynamiczne (da sie poszalec), nowoczesne i dobrze wyposazone auto za neduze pieniadze. daje duzo zadowolenia, jezeli sie dobrze o nie zadba.
3,5
~knopek
Sedan 1.8 i 16V 112KM 82kW
Auto wygodne i dynamiczne lecz drogie w utrzymaniu.

Usterki Ford Mondeo I

Ford Mondeo I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~kamey@o2.pl
Sedan 1.8 i 16V 112KM 82kW
dla mnie bomba. Nie wiem czy trafilem na wspanialy egzemplarz ale rewelacja Gaz zaontowany przy 220 tys km i nadal szaleje bez zastrzezen. Nie ma zadnych wybuchow, itp Zaufalem mu i sie oplacilo
3,5
~maciek
Sedan 1.8 i 16V 112KM 82kW
nie lubie go, to moj pierwszy i ostatni ford, glosny paliwozerny , ceny czesci koszmarne ,
~Pawelos
Sedan 1.8 i 16V 112KM 82kW
auto jest duze przestronne, bagaznik olbrzymi pali w sam raz i jeszcze ma odpowiednia cene wiec ja nie narzekam
~seba.leon
Sedan 1.8 i 16V 112KM 82kW
nowoczesna stylistyka nie pozwoli nawet rocznikowi 93´ odejść w zapomnienie,nadal jest dobrym rodzinnym dla mnie sportowym autem.Mnie osobiście sie bardzo podoba ocena ogólna 5!!!!!
Ford Mondeo I Sedan