Ocena kierowcy - Ford Mondeo II Hatchback

marix, 12 lat temu
Silnik 2.0 i 130KM 96kW
Rok produkcji 1997
Ford Mondeo II Hatchback 2.0 i 130KM 96kW 1996-2001 - Oceń swoje auto
Układ elektryczny : jest naszpikowany elektryką sporo przejechałem mocno używam te auto i stwierdzam że jestem bardzo miło zaskoczony bo wymieniałem tylko żarówkę .
Zawieszenie
za całokształt daje 5 dlatego że już miałem pare aut i albo trafiałem na trupy ledwo jeźdzące albo miałem pecha jeśli chodzi o forda to został zakupiony od kobiety w ostrej zimie i niczego nie żałuję choć ato mi służyło i do roboty i jako rodzinne niestety na 2 mię nie stać i jestem bardzo zadowolony
naprawdę daje rade chociaż jest zagazowany
bardzo elastyczna (automat)mi wystarczy nie mam się czego przyczepić bardzo ładnie dobiera biegi nie szarpie itp
mogło by być lepiej ale i tak jest ok auto troche miękkie ale ceny zawieszenia ni są jakieś kosmiczne.
dla mnie naprawdę dobra
jest ok nie ma co nażekać
w lecie klima sprawuje się jak trzeba tylko dbać trzeba a zimą jest naprawdę szybko ciepło
dla mnie jest ok i komfortowo .
jak na tej auto klasy to jest naprawdę super lepiej niż w co niektórych limuzynach też za uwarzyłem że w dziwach są tłumiki .
nie mam czego się czepiać jest ok
jak za tą cenę wtedy dałem 8 tyś to naprawdę warto było i też koszta utrzymania nie są jakieś wielkie tylko cze ba dbać to autko potrafi się naprawdę odwdzięczyć
bardzo dobre auto mało co się psuje w porównaniu co do niektórych modeli jedynie co to tylny zamek trochę mi się wieszał wystarczyło nasmarować
hehehe lepiej niż nie jeden vw czy bmw naprawde nie miałem ani jednej usterki jeżdżąc tym autem także bardzo polecał

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 i 130KM 96kW [l/100km]

9,7