Lista ocen Ford Mondeo II Kombi 1.8 TD 90KM 66kW 1996-2001 (46) - Widoczność

Na liście zabraknie 51 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~slawek
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Samochodu typu kombi trzeba się nauczyć i wyczuć. ja mam wersję podstawową niemiecką tak więc bez pomagaczy i zderzaki w zimę kilka razy przyhaczyłem (zamiennik czarny bez lakierowania to 75 zł i sam z kanałem sobie poradzisz). Ale jak jesteś rozsądny to dasz radę tym kręcić choć nie wszystko widać
~Paszczak22
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Bardzo dobra widoczność, samochód jest przeszkolony praktycznie w każdym kierunku. Widać otoczenie pojazdu bardzo dobrze. Lusterka są wystarczające. Jedynym minusem są zagłówki na tylnej kanapie które ograniczają widoczność przy cofaniu ale to już we wszystkich samochodach.
~Tomek HH
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Wymaga przyzwyczajenia jego wielkość. Na boki i do tyłu wszystko gra, Przednie słupki gdyby były ciut mniejsze to nie pogniewałbym się:) Przy cofaniu pamiętać trzeba o dość mocno wystającym haku.
~krystuss
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
super jak na kombi to nic nie zasłania. można byc zadowolony,jedynie co polecam to czujniki cofania ponieważ długi tył sprawia że ciężko wymierzyc gdzie koniec
~Niezadowolony
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Jak na przesiadkę z małych aut to nie jest źle. Trzeba przestawić się na parkowanie na lusterka. A że tył płaski to wiadomo gdzie auto się kończy.
~Marshall
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Nic dodać, nic ująć. Mam kombiaka, widoczność rewelacyjna. Wersja GHIA, z tyłu czujniki cofania załatwiają sprawę, warto mieć takie urządzenie.
~Jakub S.
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Bardzo dobra widoczność. Duża odległość do szyby dla kierowcy, to dla mnie duży plus, szyba olbrzymia i małe ramki.
~zakochany w mondeo
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Zakładam że szyby nie są zaparowane :) Zresztą, jak potrafisz jeździć to każdym autem zaparkujesz bez zbędnych problamów.
~Franek
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
po maździe 626 dużo lepiej no i podgrzewane przednie i tylnie szyby jak i boczne bardzo szybko (nawiewy dedykowane)
Dziennik kosztów dla Ford Mondeo II Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
7,6
~brzoza_83@o2.pl
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Tu troszke gorzej, to chyba nie tylko moje spostrzeżenie bo na ulicach pełno jeździ mondeASÓW lekko przerysowanych to tu to tam.
Ford Mondeo II Kombi