Lista ocen Ford Mondeo II Kombi 1.8 TD 90KM 66kW 1996-2001 (97)

~daciej
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Dosyć dobry spalanie na poziomie 6,8l/100km poza miastem. W miiście gdzieś pomiędzy 9-12l/100km. Odczuwalna turbo dziura- ale idzie się przyzwyczajić. (Silnik)
~Adam1082
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Silnik mało elastyczny poniżej 2tys. obrotów(typowe dla diesla forda),powyżej równo ciągnie,ogólnie dobra,trwała konstrukcja (Silnik)
~Stasio1948@wp.pl
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Autem tym jeżdżę już 6 lat jest to moje piąte auto ale pierwszy diesel. Przeglądy i drobne naprawy staram się wykonywać samodzielnie korzystając z części nowych i używanych.Auto oceniam jako dobry niezawodny pojazd mało wrażliwy na jakość polskich dróg
~Roko
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
polecam... duże rodzinne auto, ekonomiczne, konkurencja dużo droższa, zawieszenie i układ kierowniczy najlepszy w tej klasie
~krimen
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
chyba najtańsze auto w swojej klasie, dobrze wyposażone,wybierałem między Mondeo i Astrą, polecam. Obawiam się tylko o blachę.Bardzo dobrze się trzyma i prowadzi, jak po sznurku.Duża bardzo przestrzeń (kombi)
3,6
~artur12szczep@wp.pl
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Czytam te opinie i zastanawiam sie,czy nikomu z Was nie schodzi klar?Czy niemacie wyciekow z EGR?Czy silnik krokowy Wam dziala? niewierze.I napewno wszystkie odpdlaja idealnie...hahahhCena tego auta pokazuje jego wartosc.Co z tego ze mam skore i klimatronik?jesli auto co chwile wymaga napraw.Wtrysk sterujacy,alternator ,rozrusznik,lakier...br niedajcie sie nabrac.Z passatem starszym o 9 lat mialem mniej problemow ,ta szwankowaly klamki,zamki...
~baron
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
troche duża turbo dziura ale jak już pociągnie to .... (Silnik)
~marcin0306
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Widocznosc dobra ale mogly by byc troche wieksze lusterka (Widoczność)
~karol86
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
silnik bezawaryjny ale słaba moc w stosunku do masy, (Silnik)
Dziennik kosztów dla Ford Mondeo II Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
7,6
~rad19
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Jak dla mnie to mocne 4+ . Za te pieniądze każdy powinien być pozytywnie rozczarowany. Polecam !
Ford Mondeo II Kombi