Oceny Ford Mondeo II Sedan 1.6 i 16V 90KM 66kW 1996-1998

Ford Mondeo II Sedan 1.6 i 16V 90KM 66kW 1996-1998 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Ford Mondeo II Sedan 1.6 i 16V 90KM 66kW 1996-1998

~Wasiel
Sedan 1.6 i 16V 90KM 66kW
auto kupiłem w perfekcyjnym stanie - bezwypadkowe, sprawdza się znakomicie - przebieg osiągnie niebawem poziom 135000km, we wrześniu ukończy 12 lat - a swoją niezawodnością bije na głowę niektóre młodsze auta bardzo wdzięczny samochód, jeżeli ktoś dba (tak jak ja) to może cieszyć się długi czas tym samochodem jedynym mankamentem jest brak klimatyzacji, ale idzie bez niej przeżyć bardzo polecam ten model - jest naprawdę bardzo komfortowym,...
~Rambo
Sedan 1.6 i 16V 90KM 66kW
Jezdze moim Mondkiem ponad rok,i nie miałem zadnych powaznych usterek,oprocz małego wycieku z wspomagania układu kierowniczego,ale wystarczyła wymiana opaski zaciskowej. Ponadto bagażnik(sedan)pojemny i bardzo fajnie sie jezdzi. Polecam.
~kodf@o2.pl
Sedan 1.6 i 16V 90KM 66kW
Generalnie niezawodność (nie licząc gaśnięcia silnika gdy jest zimny) przemawia za tym samochodem. Wygoda i ergonomia na wysokim poziomie. Duży bagażnik, bez obaw można instalować LPG. Masa schowków i duzo miejsca dla pasażerów. Regulacja wysokości fotela i kierownicy dzięki czemu można idealnie dopasować auto do siebie.
~cichy
Sedan 1.6 i 16V 90KM 66kW
Tak 4,5 bym dał, wiadomo że samochód nie jest nowy, więc ma różne wady niedociągnięcia, jednak patrząc na inne auta, równiez nowsze to nie jest tak źle. Zależnie od wersji są bogoto wyposażone nawet jak na obecne czasy 2xPP, ABS, elektryczne szyby, lusterka, klimatyzacja. Nie ma powodu do wstydu. Mondeo można polecić z czystym sercem :)
~Thorn
Sedan 1.6 i 16V 90KM 66kW
daje 4.0 jestem bardzo zadowolony podczas samej jazdy w kazdych warunkach, gorzej gdy wyjde z samochodu, niestety ale pojawila sie rdza (nadkola, zawieszenie) chociaz auto od nowosci jest garazowane, nie jest to nic powaznego (konsultowalem w serwisie) ale za kilka lat moze byc, w tym roku na pewno bede musial konserwowac cale podwozie, idealne auto dla duzej rodziny, przede wszystkim bardzo bezpieczne !!!!!! jest jak czolg :)
~Zigi
Sedan 1.6 i 16V 90KM 66kW
Ogólnie dość udane auto które posiada parę drobnych mankamentów.
3,8
~rintrah@op.pl
Sedan 1.6 i 16V 90KM 66kW
Nie jest źle. Co tu narzekać jak się właśnie wysiadło z malucha.
~LIS
Sedan 1.6 i 16V 90KM 66kW
Doskonałe autko rodzinne, bardzo dużo bagażnik w wersji kombi.
~Łukasz
Sedan 1.6 i 16V 90KM 66kW
Cenię to auto, bo idę do niego, przekręcam kluczyk i jadę. I się nie boję, że nie dojadę!!!
~burza
Sedan 1.6 i 16V 90KM 66kW
Rynkowa wartość auta - około 5000zł. Nie jest to samochód nowy, ale pewny.
Ford Mondeo II Sedan