Oceny Ford Mondeo II Sedan 2.0 i 130KM 96kW 1996-2001

Ford Mondeo II Sedan 2.0 i 130KM 96kW 1996-2001 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Ford Mondeo II Sedan 2.0 i 130KM 96kW 1996-2001

~Michał
Sedan 2.0 i 130KM 96kW
Dobre autko na trase w 3-4 osobowej ekipie. Nie jezdzic po miescie - malo ekonomiczne rozwiazanie. Przyzwoita jakosc technicznej sprawnosci pojazdu. Wkurza rdzewiejaca karoseria. Jak to ford - seryjnie ogrzewanie przedniej szyby - rewelacja w zimie. Do jazdy po miescie kupie oszczedniejsze autko, ale dla kogos, kto przejezdza z umiarkowanie stala predkoscia odcinki 20-30km jednym ciagiem z pasazerami - wciaz sie nadaje.
~wojas7_1986@o2.pl
Sedan 2.0 i 130KM 96kW
AUTO ŁADNIE SIE PREZENTUJE, MAM CZARNE I ALUSY COSWORTHA 16", LEKKO OBNIZONE, LUDZIE OGLADAJA SIE NA ULICY, W SRODKU TEZ ŁADNIE, JEST POUKŁADANE WSZYSTKO MA SWOJE MIEJSCE, ŁADNA KOMPOZYCJA I DROBIAZGI: SWIATEŁKA POD NOGAMI Z PRZODU ZPIETE Z LAMPKA OSWIETLENIA KABINY I PODSWIETLANIE KLAMEK TO FABRYCZNE BAJERKI BRAKUJE TROSZKE JAKIEJS PUŁECZKI NA NP. KLUCZE, TEL ALE I TAK JEST FUNKCJONALNE
~Nestor
Sedan 2.0 i 130KM 96kW
Oceniam to autko na 4 z mocnym +. Jeżdże nim od roku i jak dotąd sprawuje się nieźle. Komfort nieporównywalny z autami typu Opel Astra czy Seat Toledo (pomijając klasę wozu). Zdecydowanie polecam na dłuzsze trasy oraz dla normalnej 4-5 osobowej rodziny. Wyposażenie bardzo bogate łącznie z klimatronikiem (brak skóry, podgrzewanych siedzeń i komputera)
2,8
~malybialy
Sedan 2.0 i 130KM 96kW
mialem trzy fordy w swojej karrierze w tym dwa z których jestem nie zadowlony eskorta i mondeo ktore wlasnie sprzedałem z ulga. Gorzej psujacego sie samochodu nie widzialem a mam go od nowosci. Remonty silnika i elektryki kosztowaly mnie prawie 35tys pln nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!
3,6
~labucin@op.pl
Sedan 2.0 i 130KM 96kW
ogolna ocena to 4 wedlog mnie inne modele moga byc mniej udane ,ale w ocene 5 niewieze chciazby z powodu spalania odglosow dochodzacych na dziurawycg drogach i z zawieszenia i z niektorych czesci tapicerki pozdrawiam
3,7
~Solo >;-) solo@wp.pl
Sedan 2.0 i 130KM 96kW
Osiągi świetne, spalanie, przy tej pojemnoiści - bardzo zadowalające, Bagażnik i komfort - siuper. Zawieszenie - za miękkie, zbyt kiepskie hamulce dla takiej mocy silnika. Dla osób lubiących błyskotliwą jazdę... troszkę niebezpieczny - za duży i za ciężki. W porównaniu z mondeo o pojemnoisci 1800 to auto dwukrotnie zadowalające, zwłaszcza z takim wyposażeniem
~dawid
Sedan 2.0 i 130KM 96kW
nie psuje się, ma wytrzymałe zawieszenie, i jest ładny(w miarę)
3,6
~BBR
Sedan 2.0 i 130KM 96kW
Jak dla mnie typowy średniak, nie ma się czym zachwycać...
~MANIAKDK
Sedan 2.0 i 130KM 96kW
Ja jestem bardzo zadowolony z mojego MONDKA i moje oceny są pozytywne
3,8
~Robson
Sedan 2.0 i 130KM 96kW
Mysle, ze w miare rozsadny samochod tylko to spalanie... Ale za to przyspieszenie całkiem całkiem jak na 10letni samochod
Ford Mondeo II Sedan