Oceny Ford Mondeo II Sedan 2.5 ST 200 205KM 151kW 1999-2001

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Ford Mondeo II Sedan 2.5 ST 200 205KM 151kW 1999-2001

~Kamillos86
Sedan 2.5 ST 200 205KM 151kW
Wyróżniające się autko z tłumu. Do pozazdroszczenia przez każdego kierowce innej wersji Forda i nie tylko. Posiadam rzadki kolor karoserii (niebieski ST) co potęguje strone wizualną. Na światłach często pierwszy, ale to już niektórych użytkowników innych pojazdów boli ;)
~janusz_tchorzewski@op.pl
Sedan 2.5 ST 200 205KM 151kW
Mimo tak dużego przebiegu samochód zachowuje się tak jak na początku eksploatacji w tym roku złamałem sie i założyłem instalację gazową w obecnej sytuacji na rynku paliw koszt przejechania jednego kilometra zaczyna odgrywać niebagatelną rolę zwłaszcza, że dużo jeżdzę. Mimo jazdy na gazie nie zauważyłem jakiegoś istotnego pogorszenia osiągów. jedyna dolegliwość to konieczność częstszego tankowania gazu.
3,8
~Mr T
Sedan 2.5 ST 200 205KM 151kW
Ok ale bez rewelacji jeżeli chodzi o niezawodność auta, wprawdzie nigdy nie stanęło na drodze, ale denerwują drobiazgi. Plus za rewelacyjne zawieszenie ze sprężynami H&R - trochę twardo ale zakręty łyka jak proste odcinki drogi, dynamiczny silnik, minus za żle zestopniowana skrzynię - nastawy na ekonomię i autostradę. Peugeot 406 2.0 mojego znajomego ma krótszą piątkę niż mondeo 4, ale za to pali więcej niż moje auto z 2.5 L silnikiem.
~MAREK
Sedan 2.5 ST 200 205KM 151kW
za te pieniadze przyzwoity samochod. Gdyby jeszcze serwis działał lepiej. Ja przezyłem koszmar w serwisie firmy Multexim w Katowicach. To był mój piąty FORD. Niestety po doświadczeniach z w/w firmą i po zupełnie ignorującej odpowiedzi Ford Polska powiedziałem: TO JEST MÓJ OSTATNI FORD. Obecnie jeżdżę Mitsubischi Pajero. Samochód rewelacja i również taki sam serwis.
~dziedzicr@poczta.onet.pl
Sedan 2.5 ST 200 205KM 151kW
za 90 tys (bo z dodatkami) autko o odpowiedniej mocy, duże, przestronne; brak kompleksów na drodzę i bezpieczeństwo czynne ze względu na spory zapas mocy i momentu, brak problemów z wyprzedzaniem; niestety dynamiczną jazdę okupuje się wcześniejszą wymianą tarcz ham. i opon ale przecież nie jest to samochód dla kogoś z przepukliną (i jeżdżącego w kapeluszach - pewnie większość wie o czym piszę)
~kuba_58
Sedan 2.5 ST 200 205KM 151kW
Jako że posiadam samochód w wersji Combi, mogę powiedzieć jedno : duży, wygodny, pakowny i wytrzymały samochód. Przy tym silniku do tego szybki, mocny i bardzo dynamiczny (170 KM). Lubię go ( no może poza stacją benzynową ).
3,8
~danmoose
Sedan 2.5 ST 200 205KM 151kW
jak to auto na f... niby niezawodne ale drobiazgi strasznie denerwują... :)
~zwn@adres.pl
Sedan 2.5 ST 200 205KM 151kW
Może to wlasnie moj egzemplarz ale naprawde wygodne i bezawaryjne auto (Regularnie serwisowane). Co prawda b/malo na liczniku ale tak juz jest.
3,7
~Pawel
Sedan 2.5 ST 200 205KM 151kW
Bardzo dobrze jezdzacy samochod. Fantastyczny, bardzo elastyczny silnik. Ale ciagle psujace sie drobiazgi skutecznie mi ten samochod obrzydzily.
~Krzysiek
Sedan 2.5 ST 200 205KM 151kW
Napewno następnym samochodem będzie ford i napewno będzie to mondeo. Miałem vectrę , miałem passata , miałem bmw i miałem avensisa . Jak dla mnie mondziak jest THE BEST
Ford Mondeo II Sedan