Oceny Ford Mondeo II Sedan 1.8 TD 90KM 66kW 1996-2001

Ford Mondeo II Sedan 1.8 TD 90KM 66kW 1996-2001 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Ford Mondeo II Sedan 1.8 TD 90KM 66kW 1996-2001

~ByQ
Sedan 1.8 TD 90KM 66kW
Patrząc na auto pod każdym kątem ciężko znaleźć mu jakieś większe wady - jest ekonomiczne (nie licząc miasta, bo tam to już niebardzo), jest niezawodne, bezpieczne, wygodne, wystarczająco dynamiczne, szybkie itd itp. Nie zawiodłem się na tym aucie ani razu - w każdą trasę, bez przygotowania, zawsze bezproblemowo. Daje naprawdę bardzo dużo przyjemności z jazdy - łapie się czasami na tym, że na zakupy wole wybrać się kawałek dalej, żeby tylko...
~Spec
Sedan 1.8 TD 90KM 66kW
Jest to dość w porządku auto. Przestronne, wygodne, duży bagażnik, dużo elektryki (CZ,EL,ESZ,podgrzewana przednia szyba-zbawienie w zimie). Nigdy się na nim nie zawiodłem. Jak już odpali to jedzie i mam wrażenie że ponad 14 letnie auto dowiozłoby mnie półwysep apeniński bez przerw ;) Mówie, gdy odpali, bo w zimie słabo z tym bywa.
~baranowskileszek@gmail.com
Sedan 1.8 TD 90KM 66kW
Bardzo dobre,duże,wygodne,przestronne auto,tanie w eksploatacji i w zakupie. Za 9 letni egzemplarz w doskonałym stanie i w wersji GHIA zapłaciłem 12 tys. zł.Podobno mają słabe blachy,jednak u mnie nie ma żadnych tego oznak. Zawieszenie komfortowe,silnik dzięki starej konstrukcji jest trwały i niewrażliwy na kiepskie paliwo.Długie podróże to sama przyjemność,nie kończąca się bólem pleców jak w przypadku niektórych.Podsumowując mondeo jest...
~siudek
Sedan 1.8 TD 90KM 66kW
SUPER AUTO ZA MAŁE PIENIĄDZE, OPINIE ŻE FORD GU... WORT SĄ WYSSANE Z PALCA JEŻDZIŁEM JUŻ ŁOPLAMI , SZMELCWAGENAMI , ŻADEN DO PIĘT NIE DORASTA EM-DO (MONDEO) AUTO NIE DO ZAJECHANIA A MAM CIĘŻKĄ NOGĘ
~Tomek
Sedan 1.8 TD 90KM 66kW
Samochód świetny. Może trochę duży jak na miasto ale nie jest tragedia. Dla rodziny jak i do pracy. Nawet dla dwojga bo wcześniej było to auto rodziców, tak od 2 lat sam go użytkuje z dziewczyną. Nawet dla dwojga dobry:)
3,1
~znairam
Sedan 1.8 TD 90KM 66kW
Silnik chodzi dobrze aczkolwiek głośno "klekocze".Karoseria podatna na korozję. Szybko zużywają się linki, cięgna, sprężynki itd. Dużo do życzenia pozostawia wentylacja szczególnie słaby nadmuch na dół kabiny, boczne szyby.Brak osłonięcia tarcz hamulcowych w przodzie powoduje chlapanie wody po nagrzanych tarczach.
Dziennik kosztów dla Ford Mondeo II Sedan 1.8 TD 90KM 66kW
7,2
3,2
~Tobi
Sedan 1.8 TD 90KM 66kW
Beznadziejne auto zepsulo sie wszystko co moglo sie zepsuc
3,8
~mariusz32 mariandl@o2.pl
Sedan 1.8 TD 90KM 66kW
ogólnie auto super kupilbym takie same tyle ze ghia z 2000r.moze jest odporniejsze na rdze
~adger
Sedan 1.8 TD 90KM 66kW
Samochód doskonały na dalekie trasy.Wygodny,ekonomiczny i mało awaryjny.Przejechałem nim prawie 40 tyś.km. przez 2 lata i nigdy mnie nie zawiódł.
~karolek
Sedan 1.8 TD 90KM 66kW
samochód bezpieczny ,tani w utrzymaniu pod warunkiem że omijasz serwis,szerokim łukiem.
Ford Mondeo II Sedan