Lista ocen Ford Mondeo III Hatchback 2.0 TDCi 130KM 96kW 2002-2007 (54) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 64 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marek
Hatchback 2.0 TDCi 130KM 96kW
fordy fiaty i francuzy w tym temacie rządzą. śmiać mi się chce jak widzę ogłoszenia za jakieś stare audi z 2000-2002 rok za 12-15 tysięcy buahahha ja nie będę się chwalił ile mnie kosztował mój ale za toyotę z tego roku musiałbym dać 2x tyle a mam samochód świetny szybki co mało pali i jest mega wygodny i super wyposażony, ja nie zamierzam kupować innego samochodu niż ford peugeot lub citroen ( co nie znaczy że nigdy nie kupię) ponieważ nie...
~Roman; rocznie ok 25000km, codzienna jazda od wielu lat - nie nie mój pierwszy samochód
Hatchback 2.0 TDCi 130KM 96kW
To najlepsza oferta w tym segmencie aut - moim skromnym zdaniem. Za każde inne : Vectra, Laguna, Acord, Passat z tego typu silnikiem i wyposażeniem to co najmniej kilka tysięcy więcej. Przyglądałem się wszystkim przed zakupem "Mondeusza". Z przodu cyfra co najmniej 9... a "Mondeusz" X Ambient 84.000 z alusami "16" ! (klima-aut., 4 poduszki, radio CD ze sterowaniem przy kierownicy, elektryka szyb, itp.itd - bez kurtyn i ksenonów). PS . Warto...
~007pl@interia.pl
Hatchback 2.0 TDCi 130KM 96kW
samochod jest niedoceniany przez ogol ale w konfrontacjach wygrywa w swojej klasie(nawet z najnowsza honda accord). Jest stosunkowo tani. Jakosc wszystkich elementow jest doskonala. Wszystko jest zrobione przemyslanie i solidnie. JEsli sie zastanawiasz nad kupnem to POLECAM. Mialem od 96 Sierre (rocznik91) - super blachy, przez te 8 lat popsula mi sie chlodnica, linka sprzegla i tlumik(niemowie tu o bzdurach takich jak zarowki itp.). Wiec...
~tomasz
Hatchback 2.0 TDCi 130KM 96kW
Ford mondeo jest jednym z najsilniejszych graczy w klasie średniej, i tutaj proporcja pomiędzy jakością a ceną jest rzeczywiście rozsądna. Dlaczego nie passat?- jakość samochodu nie warta jego ceny. Dlaczego nie accord?- za droga, a zdaniem profesjonalistów z AutoExpress (poczytny brytyjski magazyn motoryzacyjny), inne marki robią to samo za mniejsze pieniądze. Wydaje mi się, że innym ciekawym samochodem w segmencie D,którybym kupił jest Mazda 6.
~Sebastain
Hatchback 2.0 TDCi 130KM 96kW
Za te pieniadze co dalem za te auto w tym roczniku i z takim wyposazeniem (klimatyzacja automatyczna, tempomat, czarna skóra wentylowana, podgrzewane siedzenia, elektryczna regulacja siedzenia kierowcy, 4x el szyby, alufelgi, najlepsze nagłośnienie jakie bylo dostępne w tym roczniku, podgrzewana przednia szyba, el lusterka, komputer) nie znajdzie sie innego lepszego ;)
~zdzislawt
Hatchback 2.0 TDCi 130KM 96kW
Pięć lat i zaczyna delikatnie pojawiać się rdza - kpina. Cena przeglądów porónywalna z Toyotą Avensis i Passatem. Orginalne części drogie, sprężyna przedniego zawieszenia w serwisie Forda 370zł. Jakość materiałów dobra. Tapicerka skórzana jest kiepsko wyprawiona - sztywna. Cena około 100000zł za dobrze wyposażony samochód do przyjęcia.
~Kubanczyk
Hatchback 2.0 TDCi 130KM 96kW
Osobiście uważam, że to jeden z większych atutów tego samochodu. W porównaniu z konkurencją jest sporo tańszy (no może nie licząc Renault) a oferuje bardzo dobre osiągi, niskie spalanie i jest dosyć niezawodny. Proponuję tylko przyłożyć się przy wybieraniu sobie samochodu z rynku wtórnego, gdyż jest ich dosyć sporo ale w naprawdę różnym stanie.
~Mondeo007
Hatchback 2.0 TDCi 130KM 96kW
Za rozsądną cenę Mondeo MK3 daje olbrzymią przestrzeń, doskonałe walory trakcyjne, dynamiczny silnik (130KM), niskie spalanie i poczucie bezpieczeństwa. Komfort gwarantuje podgrzewana przednia szyba, składane elektrycznie i podświetlające drogę do samochodu lusterka, tempomat, automatyczna klima, ESP (które bardzo polubiłem).
~iButla
Hatchback 2.0 TDCi 130KM 96kW
Auto kupiłem za 9500zl i jak do tej pory nie przyniósł mi niepożądanych kosztów (oprócz maglownicy, który uszkodziłem z własnej głupoty). Według mnie normalne ceny (dwumasa+sprzęgło, tarcze, klocki, oleje, amortyzatory itp), a nawet czasami mniejsze niż w autach innych producentów np Audi.

Usterki Ford Mondeo III

Ford Mondeo III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Szczęśliwiec, który pozbył się Mondeo !
Hatchback 2.0 TDCi 130KM 96kW
Utrata wartości daje się we znaki, ale cóż bardzo awaryjne auta nie \"trzymają\" na cenie, strach przed kolejnymi, kosztownymi naprawami, powoduje obniżenie ceny i chęć jak najszybszego pozbycia się stresogennego nabytku - FORDA MONDEO
Ford Mondeo III Hatchback