Lista ocen Ford Mondeo III Kombi (243) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 252 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~vite@interia.pl
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
po przeszukaniu calego internetu i poczytaniu opinii na autocentrum wybrałem świadomie i nie żałuje swojego zakupu. Jestem przygotowany na typowe usterki tego samochodu.
~dariusz.stepien@electrolux.com
Kombi 1.8 16V 125KM 92kW
Auto gabarytów Passata, A6, Laguny, Vectry,407 za mniejsze pieniądze. Za wyjątkiem A6 i Vectry, większe i wygodniejsze. Równie ciche, ekonomiczne. Na razie bezawaryjne.
~jest ok
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
RDZEWIEJĄCE drzwi to obciach. Gdyby nie to można napisać, że cena odpowiadająca jakości ale..... Jakbym wydał 80tys na nowe auto i zobaczył próchno na drzwiach to bym się wściekł.
~Andrzej
Kombi 2.0 TDCI 115KM 85kW
Bardzo dobre auto z dobrym wyposażeniem w dość młodym roczniku za niewielkie pieniądze. Podgrzewana przednia szyba, fotele i lusterka. Polecam wersję Ghia
~aroslaw
Kombi 2.0 TDDi 115KM 85kW
W związku z tym, że auto w dobrym wyposażeniu kosztowało mnie groszę, a naprawy nie pochłaniają milionów monet.. nie jest przesadą 5 gwiazdek
~mingus33
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
słabe wyposażenie, wszędzie chamski plastik, trzeszczące elementy kokpitu i dość duża awaryjność- jego cena rynkowa jest jak najbardziej adekwatna.
~Łukasz Bytom
Kombi 2.0 16V 145KM 107kW
Za 10-12 tyś nie kupisz auta tej klasy w tym roczniku, z takim wyposażeniem i tak niezawodnego (chyba że cytryna c5 ale nie wiem jak jest z niezawodnością)
~kamilcza14
Kombi 2.0 TDDi 115KM 85kW
Fordy są, były i będą tanie. Ale jaka cena taki samochód. Ja za 7 letni samochód dałem 16 tyś. (dodam, że sam go sprowadziłem z Niemiec)
~szmiciol84
Kombi 2.0 TDDi 115KM 85kW
cena zakupu jest serio niezla, potem mogą się przytrafić nie przyjemne awarie jak to przy zużytych dieslach, bardziej bym polecal rozsądnego benzyniaczka 1.8

Usterki Ford Mondeo III

Ford Mondeo III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Michał
Kombi 2.0 16V 145KM 107kW
Kupowałem jako 9 latka, za 13tys, praktycznie najbogatsza wersja. Nie ma bata, żeby w tej cenie kupić auto tej klasy z innym znaczkiem na masce.
Ford Mondeo III Kombi