Lista ocen Ford Mondeo III Kombi (243) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 252 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartazz
Kombi 2.0 TDDi 90KM 66kW
Za taką kasę nie kupi się lepszego auta. POWAŻNIE! Te auta obecnie kosztują grosze. Tylko uwaga! TDCI można kupić za 5000zł ale to nie to samo! Lepiej dać więcej ale kupić tylko TDDI
~Maniek
Kombi 2.0 16V 145KM 107kW
Pomijając moje usterki, to nie ma innego tak dobrego auta za tą cenę (wielkosć, rok produkcji, wygląd, wyposażenie)konkurencja jest albo starsza modelowo albo droższa w zakupie.
~TomekK
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Myślę, że w tej cenie nie znajdzie się nic lepszego. Za Passata trzeba zapłacić 30-40% więcej, a nie oferuje on ani lepszych osiągów, ani większej trwałości, a ma mniej miejsca.
~tomkar
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Rewelacyjne auto w bardzo dobrej cenie (na pewno jej warte). Jak każde, warto je kupić od osoby dbającej. Za Passata trzeba dać sporo więcej, a w rzeczywistości dostaje się mniej.
~funkyboss
Kombi 2.0 TDDi 115KM 85kW
Teraz można już bardzo tanio kupić taki samochód, należy jednak pamiętać że wszystkie samochody na \"F\" oprócz wszystkich swoich \"zalet\" bardzo szybko tracą na wartości.
~PREZESŁDZ
Kombi 2.0 TDCI 115KM 85kW
Uważam że w tej cenie jest to najlepszy samochód w swojej klasie. Za ok 30K PLN można dostać naprawdę bardzo dobrze wyposażony, oraz w bardzo dobrym stanie samochodzik.
~wesolki13
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Porównując cene i klasę auta do innych, Mondeo jest tanim samochodem w stosunku do swojej klasy. Nie odbiega od audi, vw,a główną zaleta jest cena i przestrzeń komfort tego auta.
~Marcin Wolsztyn
Kombi 2.0 TDDi 115KM 85kW
Jak dla mnie za ta cene swietne auto. Pewnie mozna by kupic drozszego Pasata czy moze A6 ale mysle ze spalanie bylo by podobne a gabaryty chyba nawet mniejsze jesli chodzi o bagaznik.
~infrequent@wp.pl
Kombi 2.0 TDDi 90KM 66kW
Dobrze trafiłem z ceną i zakupem oprócz standardowych wymian, nie dokładam. Ale jak miałbym dać cenę rynkową, to mógłby być silnik cichszy a karoseria mieć ocynk.
~Artur
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Samochód nowy jest stanowczo za drogi Wszystkie naprawy kosztowały jakieś 20 000 zł, jeśli Ford zrobiłby auto mniej awryjne mogłoby być tańsze. Duża utrata wartości.
Ford Mondeo III Kombi