Lista ocen Ford Mondeo III Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW 2002-2007 (116) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 100 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pawel
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Z przodu miejcda wystarczająco. Z tyłu rewelacji niema, średniego wzrostu osoby bedą zadowolone ale prz 185 cm wzrostu to rewekacji nie oczekujcie. Ntopmiast bagażnik to jest tak duży że chba astra to ma wiekszy, a w kombi to na pewno astra ma wiekszy - totalne dno
~Rafał P
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Mam 180cm. Gdybym miał kapelusz to mógłbym jeździć weń przyodziany a do auta wpełzałbym nie zdejmując go z głowy. Miejsca dla kierowcy pod dostatkiem, regulacja kierownicy w dwóch płaszczyznach robi robotę? Pasażerowie też nie powinni narzekać.
~poziemek
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
tu nie mam żadnych zastrzeżeń, fotele wygodne i duże, jeśli mają podgrzewane fotele to rewelacja. Nie brakuje przestrzeni ani przodu ani z tyłu, bagażnik ok! Przewiezienie kartonów z Ikei (dwa fotele, ława i drobnica) to żaden problem
~SOPOTman
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Spokojnie każdy kierowca znajdzie sobie dogodne miejsce. Pasażerowie będą zachwyceni ilością miejsca na tylnej kanapie oraz jej komfortem. Z przodu też masa miejsca. Bardzo wygodne fotele, mogłyby mieć jedynie ciut lepsze trzymanie boczne.
~m-patryk
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Wygodne i pakowne kombi dla rodzinki - fotelik wózek zabawki pakunki na wakacje a w aucie luz i wygoda! Na tylnej kanapie wygodnie i dużo miejsca na nogi, bagażnik ustawny! A jak trzeba to i 3 metrowe belki da się przewieźć (sprawdzone).
~kitustrak
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Nie ma chyba większego i bardziej przestronnego auta w tej klasie. Na kanapie miejsca na nogi jest wystarczająco dużo nawet przy odsuniętych fotelach. Bagażnik to już prawdziwy kontener tira. Powiedz coś głośniej, a usłyszysz... echo!
~suchy
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Dlatego właśnie wybrałem to autko. Mam 1,82 wzrostu i za kierownicą duuużo miejsca, każdy dobierze najbardziej optymalną dla siebie pozycje.Z tyłu rodzinka nie narzeka. Bagażnik olbrzymi. W ten wózek naprawdę da sie sporo włożyć.
~lucjan@switch-on.pl
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Mam kolegę który siadł za kierownicą a ja na tylnym fotelu za nim, stwierdziliśmy, że spokojnie moglibyśmy tak podróżować, kolega mierzy 210cm a ja 188 więc do wymoczków nie należymy ;) przestrzeni ci w mondeo dostatek!
~Prezident
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Między innymi z tego powodu zdecydowałem się na ten samochód. Nie wiem czy jest inny samochód, które za taką cenę daje taką przestrzeń. Przekonałem się o tym nieraz wybierając się na wakacje ;)
~Yarro
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Mondeo wygrywa tutaj z większością samochodów w swojej klasie. Jeśli chodzi o mnie to dla pasażerów nawet jest ciut za dużo miejsca. Ja wolałbym troszeczkę większy bagażnik, choć i tak jest duuuży.
Ford Mondeo III Kombi