Oceny Ford Mondeo III Kombi 2.0 TDDi 90KM 66kW 2001-2007

Ford Mondeo III Kombi 2.0 TDDi 90KM 66kW 2001-2007 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Ford Mondeo III Kombi 2.0 TDDi 90KM 66kW 2001-2007

~Bartazz
Kombi 2.0 TDDi 90KM 66kW
Auto jeżeli chodzi o silnik rewelacja! Zero problemów, bez pompo wtrysków, łańcuch rozrządu, zawsze pali na dotyk, tanie części, prosta konstrukcja i tylko TDDI ! Uwaga na TDCI ! Jeżeli chodzi o moc, miałem wiele aut i np. meriva 1.7 dti isuzu czy np. Xsara Picasso 2.0 HDI, albo nawet Alhambra 1.9 TDI były mniej dynamiczne niż ten mondziak. Ma dobry moment obrotowy, na autostradzie jechałem nim 193km/h. Z wyprzedzaniem też nie ma problemów,...
~narcyzk
Kombi 2.0 TDDi 90KM 66kW
Dobry samochód za rozsądne pieniądze. Nie taki zły jak ludzie mówią. Dzięki niższej cenie zakupu, jesteś wstanie naprawić samochód i osiągnąć poziom cenowy rozklekotanego Passata czy Audi :D. Szkoda tylko, że nie prowadzi się tak jak BMW :-/ i 90KM TDDI to masakra :-/, ale może się uspokoję trochę. Brakuje mi wysokich obrotów i mocy :-/ Hamulce są na styk. Strasznie nurkuje przy ostrym hamowaniu. Ciągnąć silnik powyżej 3000obr/min mam...
~awszerszen@wp.pl
Kombi 2.0 TDDi 90KM 66kW
Auto oceniam pozytywnie... dużo lepiej od podobnych którymi jeździłem głównie służbowo i nie biorę pod uwagę tego że auta zajeżdżone (Skoda Octawia, Opel Vectra, Toyota Avensis czy VW Passat) akurat posiadam auto które poza dwustrefową klimą, szyberdachem i skórą ma wszystko.... np. 7\" Navi (do którego znaleźć mapy na Polskę to nielada wyzwanie), podgrzewanie siedzenia itd. itp..... jest dla mnie udanym modelem... dużym i w miarę...
~Bartłomiej
Kombi 2.0 TDDi 90KM 66kW
Dobry, wygodny, pojemny samochód. Dobrze się prowadzi, ale ma kilka problemów. Ceny części nie są wygórowane, choć są wyjątki. Generalnie to udany model, który może służyć latami, jeśli się o niego odpowiednio zadba. Jako nowy musiał być naprawdę świetny, jednak upływ czasu robi swoje.
~Nestor_2005
Kombi 2.0 TDDi 90KM 66kW
Dziesięć lat temu pozbyłem się swojej Sierry. Do dziś wspominam ją jako swoje najlepsze auto. Później przechodziłem kilka kolejnych (plus 2 służbowe) i wróciłem do korzeni. Teraz mogę mówić, że cała saga Sierra- Mondeo jest wyjątkowo udana. Przestrzeń, dynamika, niezawodność a przy tym oszczędność. Jak trochę dozbieram to zmieniam na MKIV
~klimad
Kombi 2.0 TDDi 90KM 66kW
Ogólnie auto posiadam od niedawna wcześniej miałem mondeo ale MK II również w kombi. Autko wygodne i przestronne spalanie mogło by być mniejsze porównując do mojego ostatniego samochodu Avensis ale może być. Moc może troszkę mała ale nie po to kupuje się kombi by nim szaleć jak sportowym autem, to jest samochód do dostojnej jazdy :)

Usterki Ford Mondeo III

Ford Mondeo III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~padre
Kombi 2.0 TDDi 90KM 66kW
Jako całokształt autko oceniam bardzo pozytywnie, mimo kilku mankamentów (dla mnie to drobnostki). Jak ktoś nie uważa się za nie wiadomo jakiego burżuja i nie zalży mu na lansowaniu się nie wiadomo jakimi autkami, to na pewno będzie zadowolony z samochodu. jest to prosty, niezawodny samochód, wygodny, przestrzenny, idealny dla całej rodziny :)
~Paweł W...
Kombi 2.0 TDDi 90KM 66kW
ogólnie dobrze ale czy kupiłm bym jeszcze raz - nie wiem, zastanowiłbym się czy diesla bo raczej nie jest opłacalne jak ktoś robi ok 20 - 25 tys km rocznie, zakup droższy i uytrzymanie diesla jak cos walnie to w tys zł.no i w 99% diesle za granicą sa zajeżdzone i do nas sprzedawane, bezyniaka można kupić mniej skatowanego,
~mundek
Kombi 2.0 TDDi 90KM 66kW
Auto naprawdę warte zakupu. Za sensowną cenę otrzymujemy porządny samochód. Czasami daje się we znaki jego masa ale np jak mi wjechała babka w bok swoim tylnym zderzakiem to autentycznie NIE MA NAJMNIEJSZEGO ŚLADU. Nie jest to więc auto papierowe a solidnie wykonany twardziel. Polecam
~Kminek
Kombi 2.0 TDDi 90KM 66kW
Za te pieniądze to jest bardzo dobry wybór. Auto dla dużej rodziny które w miarę nie zawodzi i spełnia swoje funkcje. Uwaga: silnik koniecznie TDDI !
Ford Mondeo III Kombi