Lista ocen Ford Mondeo III Sedan 2.2 TDCi 155KM 114kW 2003-2007 (16) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tnalag
Sedan 2.2 TDCi 155KM 114kW
coś tak trochę za miekko jak na silnie 2,2; jak na zakręcie, luku pusci się gaz lub gwaltownie wdusi to moze być kłopot (uff ESP pomaga) - do silnika 2,2 zawieszenie powinno być twardsze, warto dokupic utwardzone, no i wytłumienie zawieszenia zwłaszcza na zniszcoznych jezdniach nie jest najlepsze (porónując chociazby z Avesisem), za tu precyzja układu kierowniczego super!!! podsumowując 4 minus
~Super auto
Sedan 2.2 TDCi 155KM 114kW
Co tu dużo mówić *****isty i wytrzymały na nasze. Jak coś padnie w zawieszeniu to kosztuje grosze w porównaniem z pasażerem b5 to rewolucja na skalę swiatową przez prawie 3,5 roku wymieniłem łączniki stabilizatora za 30zł sztuka
~wiktorro25
Sedan 2.2 TDCi 155KM 114kW
dobry, trzyma się drogi na zakrętach. Nie ma też co oczekiwać cudów. Jak ktoś chce 100 km/h wchodzić w zakręt to polecam napęd quattro odpowiedniejszy do takich wyczynów.
~VITO
Sedan 2.2 TDCi 155KM 114kW
W ostatnim czasie problemy - prawdopodobnie z układem kierowniczym - po wizycie u mechanika okazało się że do wymiany przekładnia kierownicza
~fotoprv@vp.pl
Sedan 2.2 TDCi 155KM 114kW
bardzo dobre prowadzenie, sztywny, znakomicie wchodzi w zakrety, z silnikiem 2.2 i mocnymi benzynami obowiązkowe TCS i ESP!! na mokrym kłopoty z trakcją
~granaux
Sedan 2.2 TDCi 155KM 114kW
znakomity. Auto rewelacyjnie się prowadzi. Układ jezdny prawdopodobnie najlepszy w klasie. Choć przy ostrej jeździe czasem przydaje się ESP.
~wojtek
Sedan 2.2 TDCi 155KM 114kW
świetny w każdej sytuacji, nawet jak para kół jedzie po grzaskim lub sliskim poboczu
~Michal
Sedan 2.2 TDCi 155KM 114kW
Zbyt twarde jak na polskie drogi ale swietnie trzyma sie za to na zakretach.Ogolnie ok.
~Andrzej W
Sedan 2.2 TDCi 155KM 114kW
Najlepszy z aut jakimi jeżdziłem. Jest to chyba najmocniejsza strona tego auta !
~Minio
Sedan 2.2 TDCi 155KM 114kW
Swietny kompromis pomiedzy sport i komfort.
Ford Mondeo III Sedan