Oceny Ford Mondeo IV Hatchback 1.8 Duratorq TDCi 100KM 74kW od 2007

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Ford Mondeo IV Hatchback 1.8 Duratorq TDCi 100KM 74kW od 2007

~Łukasz
Hatchback 1.8 Duratorq TDCi 100KM 74kW
Uważam że nowe mondeo jest rewelacyjne. Na tak duże auto bardzo dobre wyniki spalania. Waży prawie półtora tony, a na trasie w granicach 5 litrów. Silnik 100 konny wystarczający. bardzo dobrze wykończony, przy konsoli, a właściwie cała deska i na drzwiach posiada miękkie ciche plastiki - super. Bagażnik potwór, jestem tym autem zachwycony. Jest to moje któreś z kolei auto więc mam co porównywać Czytaj więcej na:...
~Jędruś
Hatchback 1.8 Duratorq TDCi 100KM 74kW
Ładne, solidne i mocne auto. Pewnie leży na drodze , jak czołg w pozytywnym znaczeniu tego słowa. Silnik zaskakuje pozytywnie, oceniam ze ma więcej niż 100 kucy. Hamulce żyleta. Denerwuje trochę ciężko pracująca skrzynia.Spalanie OK. Komfort wysoki.
3,6
~kajkiel@skynet.be
Hatchback 1.8 Duratorq TDCi 100KM 74kW
dobrze z malym + jest sporo lepszych - bardziej komfortowych samochodow ale za znacznie wieksze pieniadze no i nie koniecznie ladniejszych. Wlasciwie to wiekszosc uzytkownikow z ostanich lat musi przyznac ze glownym powodem zakupu forda byla wlasnie cena i wielkosc. A w tym ostatnim przypadku forda 2008/2009 jego wyglad ma duze znaczenia. Jest ladny i to przyznaje prawie kazdy. Niezawodnosc rowniez sie poprawiala co trzeba policzyc na +.
2,4
~ebi
Hatchback 1.8 Duratorq TDCi 100KM 74kW
cóz moge powiedziec , nastepnym razem nie kupie forda, za głupote sie płaci
~Andrzej
Hatchback 1.8 Duratorq TDCi 100KM 74kW
Ogólnie OK, za tą kasę którą dałem za nowe auto, niecałe 70 dych, z dobrym wyposażeniem nie ma co narzekać, chociaż drobiazgi w jakości wykonczenia denerują.
3,2
~Krystian S.
Hatchback 1.8 Duratorq TDCi 100KM 74kW
Bardzo niska jakość wykonania. Jak ktoś zwraca uwagę na detale niech nie kupuje!
~pwroblew
Hatchback 1.8 Duratorq TDCi 100KM 74kW
pomimo tego, że to tylko 100KM silnik nieźle radzi sobie z tym autkiem. Na trasie naprawde nie ma sie czego wstydzic, a wrecz przecinie - tym samochodem nie da rady jechać wolno. (Silnik)
~dzbanek
Ford Mondeo IV Hatchback