Ocena kierowcy - Ford Mondeo IV Kombi

romario2216, 9 lat temu
Silnik 2.3 Duratec 161KM 118kW
Rok produkcji 2008
Ford Mondeo IV Kombi 2.3 Duratec 161KM 118kW od 2007 - Oceń swoje auto
Karoseria : Pierwszy raz jestem posiadaczem auta marki FORD i jak na razie jestem mile zaskoczony
Mam to auto krótko to na razie nie będę się rozpisywał, ale z biegiem czasu i km będę dodawał nowe wpisy. ogólnie auto fajne, nowoczesne i jak na razie polecam :)
2,3 na łańcuchu rozrządu, jak go porównam z poprzednim autem, 2,4 v6 audi to wypada nieciekawie, dźwięk 4 cylindrów nie równa się z 6cioma, ale ogólnie jest ok
6 biegowy aisin, opiszę ją po kilkudziesięciu tyś przejechanych km
Jest super, auto wygodne, dobrze się trzyma drogi, też wszystko niebawem opiszę
Na pewno zależy kto to auto prowadzi, niski czy wysoki, mi się wydaje ze jest doskonale
wszystko w należytym porządku
Jeszcze nie wiem, b ani wielkich upałów ani mrozów w nim nie przeżyłem, też na bieżąco będę opisywał
Dużo, dużo, dużo miejsca, naprawdę miejsca nie zabraknie
Do spokojnej jazdy bardzo ciche auto, ale jak ktoś chce szybko i sportowo jeździć to trzeba kupić innej marki v6 lub v8 aby dźwięk silnika był ładniejszy, lub chociaż 2,5 mondeo 5 cylindrowy
Od razu po zakupie auto zagazowałem, i w skrócie napiszę, 14l gazu w mieście co daje ok 6 l ropy, i ok 9-10 l gazu w trasie, co dake ok 4-4,5 l ropy, więc myślę że tak ekonomicznego auta o tych gabarytach i z automatyczna skrzynia biegów to ze świeczką szukać
Kupiłem auto używane, i myślę że to był bardzo dobry zakup, ale to też opiszę za kilkadziesiąt tyś km
przez 8 tyś km nic się nie zepsuło
jak wyżej, zero awarii