Ocena kierowcy - Ford Mondeo IV Kombi

zadowol35, 13 lat temu
Silnik 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
Rok produkcji 2007
Ford Mondeo IV Kombi 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW 2008-2014 - Oceń swoje auto
Inne : W zasadzie to nic mnie nie zaskoczyło miałem niedosyt jeźdząc focusem więc kupiłem mondeo i jest wyrąbisty
Hmm co dużo pisać, autko jest piękne nawet mojej żonie się podoba , a w zasadzie to był jej wybór jeżeli chodzi o autko kombi. Naprawdę jest to kawał samochodu o naprawdę ładnym zewnętrznym i wewnętrznym designie. Zresztą jak się jedzie to widać żę autko się podoba ;o)
Super, poprzednio miałem focusa II kombi z silnikiem 1,8 TDCi 115 km tu jest jeszcze lepiej, elastyczność bardzo dobra. Na trasie wystarcza w zupełności.
Jest nieźle.
Doskonale
Jest nieźle, już troszkę przyzwyczaiłem sie do kombi, pomaga parktronic
Wszystko pod ręką, bardzo mi się podoba dlatego od dłuższego czasu chciałem zmienić na mondeo
klimatronik robi swoje, jest naprawdę nieźle i w upał robi sie szybko przyjemnie
Autko kupione ze względu na rodzinę, dwójka dzieci w fotelikach z tyłu z żoną sie mieści, przestzreń z przodu rewelacja a ja nie należę do osób szczupłych i niskich, z tyłu co prawda miejsce zajmują brzdące ale uważam że dwójka dorosłych pełen komfort...., bagażnik przeogromny ; zbita na szybciora minipiaskowanica o wym 106x106cm wys 20cm przewieziona w całości na wieś. O TO MI CHodziło co chcę to zabieram..........
Jak dla mnie lepiej niż w foce II 1,8TDCI. Na trasie bajka, cicho. Moje autko ma już znaczny przebieg ale nic w nim nie stuka, nie skrzypi w środku jest rewelacyjnie, materiały wykończeniowe extra klasa spasowanie doskonałe.
Kupując tego forda miałem pewne obawy tym bardziej iż kupiłem go już niezłym przebiegiem i tu zaskoczenie wyjazd w weekend z rodziną na wieś -spokojna jazda, właczony klimatronic - 4,7l/100km, wypad na zakupy do miasta - średnis 4,9-5,0L/100km uważam że nieźle, tylko w mieście pewnie skotłowałby ponad 7l/100 ale mam to szczęscie że posiadam też autko służbowe więc dojazdy do pracy i piłowanie samochodu w mieście mam z bani.
Uważam że jest nieźle, jeżeli wziąć pod uwagę iż mój model z wyposażeniem które posiadam tj goldX + rózne tam bajerki jako nowy kosztowałby jakieś 120tys a ja kupuję go dwu i półletniego za 47 to uważam że to jest doskonały wynik ( autko z polskiego salonu )
Autko kupione z przebiegiem ponad 140tys, z tego co widzę z historii serwisowej to kilka rzeczy było robione tj wymieniona turbina, dwumasa+sprzegło więc mam nadzieję że co miało się spier... to już sie sp... i zostało naprawione a ja już będę się tylko delektował weekendowymi wypadami z rodziną.

On - zużycie paliwa dla silnika 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW [l/100km]

5,6