Lista ocen Ford Mondeo IV (11)

~Rafał
Kombi 2.3 Duratec 161KM 118kW
Mondeo 2.3 161. Kupiłem go trochę przez sercę, nie rozum. Ale nie żałuję ani trochę! Zacznę od zalet. Przede wszystkim jest ogromny. Podróż w 5 osób? Co to za kłopot? Mój egzemplarz jest w wersji titanium więc również wyposażenie umila życie. Szczególnie podgrzewane fotele i przednia szyba i ksenony. Kolejną zaletą jest miło pracujący i bezawaryjny automat oraz silnik który pięknie brzmi. Kolejnym atutem jest świetne prowadzenie. W mojej...
~JERZY M.K.
Hatchback 2.3 Duratec 161KM 118kW
JAK NA WOLNOSSĄCY ZNAKOMICIE. NIE JEST TO TURBO, WIĘC NIE MA STRZAŁU Z 300 Nm, ALE MOC PŁYNIE PROGRESYWNIE AŻ DO 6,5 TYŚ OBR. HOJNY MOMENT I PŁYNNE ROZWIJANIE MOCY. BARDZO ŁADNIE WKRECA SIĘ NA OBROTY I MA NAD WTRAZ PRZYJEMNY DŹWIĘK JAK NA CZTEROCYLINDRÓWKĘ. SILNIK MAZDYM ŁAŃCUCH ROZRZĄDU = BEZPROBLEMOWOŚĆ I DŁUGOWIECZNOŚĆ ( TYCH CECH BRAK NOWOCZESNYM DIESLOM ) (Silnik)
~ms007
Hatchback 2.3 Duratec 161KM 118kW
Piękny samochód o idealnych właściwościach jezdnych. Kompromis pomiędzy komfortem, a sportowym zacięciem. Daje dużo przyjemności z jazdy, zarówno spokojnej jak i dynamicznej.
~Tomo
Hatchback 2.3 Duratec 161KM 118kW
Komfortowe, wygodne i fajne auto. Niestety trapione przez usterki.
~romario2216
Kombi 2.3 Duratec 161KM 118kW
Mam to auto krótko to na razie nie będę się rozpisywał, ale z biegiem czasu i km będę dodawał nowe wpisy. ogólnie auto fajne, nowoczesne i jak na razie polecam :)
~Ostrich
Kombi 2.3 Duratec 161KM 118kW
Bradzo dobry silnik konstrukcji Mazdy, w połączeniu z 6 stopniowym automatem japońskiej firmy AISIN, spisuje się bardzo dobrze. Skrzynia pracuje elastycznie, płynnie nie szarpie, a samochód potrafi przyspieszać kiedy trzeba, także niepozorne kombi niejednego może zaskoczyć na drodze. Ogólnie auto ciche, dużo przestrzeni dla podróżnych i na bagaże, wszystko pod ręką, a w mojej wersji TitanumX nawet parę "zbędnych" bajerów. Spalanie po...
~mati
Kombi 2.3 Duratec 161KM 118kW
Auto godne polecenia, dla kogoś kto nie chce jeździć nudnym 2.0 tdci 140. Jeźdsi się przyjemnie komfortowo
4,1
~pafell69
Hatchback 2.3 Duratec 161KM 118kW
Przesiadłem się z Focusa a to robi dużą różnicę.Jak zrobię nim więcej tysięcy to ocenię jeszcze raz.
~romario2216
Kombi 2.3 Duratec 161KM 118kW
pisze na forum drugi raz o tym aucie, tym razem po wiekszym przebiegu bo mam juz ponad 30tys km zrobione tym autem, zero awarii poza jedna zarowka z przodu i jedna z tylu auta
Dziennik kosztów dla Ford Mondeo IV
7,4